Ekonatura Sklep Gliwice

Dodane przez:

, 23/09/2011

Ostatnia aktualizacja: 23/09/2011

Adres:
Raciborska 11A
Gliwice, Śląskie 44-100
Polska
Telefon: 032 / 270 08 40
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 2.5 (8 głosów)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
sklep internetowy
dowóz w promieniu
Javascript is required to view this map.

Opis

EKONATURA Naturalna przyjemność i zdrowie

Sklep Ekonatura oferuje bardzo szeroki asortyment produktów naturalnych, bez środków konserwujących i innych „ulepszaczy” dodawanych do żywności produkowanej na masową skalę. Można tam kupić produkty tj. wędliny, nabiał, owoce i warzywa, przetwory, świeże pieczywo oraz wiele innych. Osoby, które mają dietę bezglutenową, niskobiałkową, są uczulone na laktozę również znajdą szereg produktów dla siebie. Ideą jaka przyświeca twórcom marki jest promowanie zdrowego, świadomego sposobu odżywiania poprzez dostarczenie najwyższej jakości naturalnych produktów, również wolnych od GMO. I jak mówił Hipokrates: Niech pożywienie będzie lekarstwem a lekarstwo pożywieniem.

Sklep oferuje także dostawy bezpośrednio do klientów. EKONATURA jest czynna w Gliwicach przy ul. Raciborskiej 11A od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 a w soboty od 9.00 do 14.00.

Ostatnio dodane w okolicy

Ekologia dzisiaj to nie tylko aktualna moda. To przede wszystkim sposób myślenia, który w codziennych wyborach uwzględnia dobro przyrody i przyszłych pokoleń. Podejmowanie ekologicznych działań ma... Czytaj dalej »
w odległości: 0.01 km
"Od Rolnika do Klienta bez pośrednika" EKOLOGICZNE GOSPODARSTWO ROLNE Rodzinne gospodarstwo ogrodnicze położone w miejscowości Sieroty gmina Wielowieś. Powiat Gliwice Pow. całkowita 2,4 ha Pow.... Czytaj dalej »
w odległości: 0.09 km

Komentarze