Ekonatura Sklep Mikołów

Dodane przez:

, 23/09/2011

Ostatnia aktualizacja: 23/09/2011

Adres:
Jana Pawła II 13 (wejście od ul. Stawowej)
Mikołów, Śląskie 43-190
Polska
Telefon: 48322263601
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 2.3 (18 głosów)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
sklep internetowy
dowóz w promieniu
Javascript is required to view this map.

Opis

EKONATURA Naturalna przyjemność i zdrowie

Sklep Ekonatura oferuje bardzo szeroki asortyment produktów naturalnych, bez środków konserwujących i innych „ulepszaczy” dodawanych do żywności produkowanej na masową skalę. Można tam kupić produkty tj. wędliny, nabiał, owoce i warzywa, przetwory, świeże pieczywo oraz wiele innych. Osoby, które mają dietę bezglutenową, niskobiałkową, są uczulone na laktozę również znajdą szereg produktów dla siebie. Ideą jaka przyświeca twórcom marki jest promowanie zdrowego, świadomego sposobu odżywiania poprzez dostarczenie najwyższej jakości naturalnych produktów, również wolnych od GMO. I jak mówił Hipokrates: Niech pożywienie będzie lekarstwem a lekarstwo pożywieniem.

Sklep oferuje także dostawy bezpośrednio do klientów. EKONATURA jest czynna w Mikołowie przy ul. Jana Pawła II 13 (wejście od ul. Stawowej) od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 17.00 a w soboty od 8.00 do 13.00.

Ostatnio dodane w okolicy

Maleńki sklepik ze smacznym jedzeniem. Sery, masła i pozostały nabiał z gospodarstwa rodzinnego Gremza oraz z Serowarni Magdalenka. Wędliny lisieckie Staszka Mądrego oraz Tradycji Smaku z Bierunia.... Czytaj dalej »
w odległości: 7.36 km
Miejsce z "pasją do ryb": smażalnia ryb, restauracja rybna, sprzedaż ryb, wędzarnia, łowisko specjalne. Więcej ze strony www: "Fisch park i restauracja "Rybołówka" to miejsce, które powstało z... Czytaj dalej »
w odległości: 8.53 km

Komentarze