Ekonisza- certyfikowany sklep z żywnością ekologiczną

Dodane przez:

, 6/05/2013

Ostatnia aktualizacja: 6/05/2013

Adres:
Trylogii 46
Warszawa, Mazowieckie 01-982
Polska
Telefon: 692808284
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
sklep internetowy
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
20
Javascript is required to view this map.

Opis

Ekonisza- żywność ekologiczna z dostawą do domu.

Certyfikowane owoce, warzywa i żywność ekologiczna. Świeże, sezonowe produkty od zaufanych dostawców. Można zdrowo!

Wszystkie nasze warzywa i owoce pochodzą z gospodarstw ekologicznych na Mazowszu i Lubelszczyźnie. Pozostałe produkty jak miody, przetwory z owoców i warzyw, przywozimy z różnych rejonów Polski, wybierając te, które są nie tylko ekologiczne, ale jednocześnie najsmaczniejsze. Ilość kilometrów, które przemierza wybrana przez nas żywność zamyka się w liczbie kilkudziesięciu, rzadko kilkuset kilometrów. Sprzedając głównie polską żywność skracamy jej drogę do Twojej kuchni, a to oznacza mniejszą emisję dwutlenku węgla do atmosfery. Wybierając lokalną żywność ekologiczną masz nie tylko wpływ na swoje zdrowie, ale jednocześnie wpływasz na czystość gleby, wody i powietrza.

Jesteśmy certyfikowanym sklepem pod kontrolą AGROBIOTESTu.

Ostatnio dodane w okolicy

Uważamy, że każdy zasługuje na „dobre” jedzenie. Smaczne i świeże. Z czystych ekologicznie regionów. Bez „chemii” i „polepszaczy”. Promujące lokalnych rolników, regionalne receptury i „slow life... Czytaj dalej »
w odległości: 0.96 km
Pieczywo według tradycyjnych receptur. Więcej informacji ze strony www piekarni: "Aby każdy mógł docenić walory tradycyjnych receptur, delektując się swym ulubionym rodzajem pieczywa, oferujemy... Czytaj dalej »
w odległości: 2.46 km

Komentarze