EKONUTA - produkty ze starych odmian jabłoni

Dodane przez:

, 18/05/2016

Ostatnia aktualizacja: 17/09/2018

Adres:
Janówek Duranowski 3
Sochaczew, Mazowieckie 96-500
Polska
Telefon: +48 607 323 272
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
sklep internetowy
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
30
Javascript is required to view this map.

Opis

Oferujemy produkty wytwarzane na bazie starych odmian jabłoni z własnego gospodarstwa ekologicznego.

Owoce do wytwarzania naszych produktów pochodzą z własnego, 50-cio letniego sadu ekologicznego, znajdującego się w nieuprzemysłowionym regionie Polski, co również ma wpływ na jakość owoców, a tym samym wytwarzanych produktów. W gospodarstwie nie stosujemy w ogóle chemicznych środków ochrony roślin, uzyskując przy tym pełnowartościowe owoce, co potwierdzone jest badaniami przeprowadzanymi przez akredytowane laboratoria oraz uzyskanym Certyfikatem Rolnictwa Ekologicznego, wydanym przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji, pod którego nadzorem prowadzone jest gospodarstwo sadownicze.

Aktualnie w ofercie posiadamy ocet jabłkowy z "matką octową" oraz tłoczony sok jabłkowy.

Ocet wytwarzany jest bez żadnych dodatków, metodą tradycyjną i jest niefiltrowany i niepasteryzowany. Właściwości produkowanego tą metodą octu, opisywane są szeroko w literaturze tak medycznej, jak i kulinarnej.

Sok jabłkowy natomiast, tłoczony jest metodą"na zimno". Dzięki starym odmianom jabłoni, jest produktem o niespotykanych walorach smakowych i unikalnym aromacie oraz niesamowitej intensywności, co wyróżnia go na tle obecnie dostępnych na szeroką skalę soków tłoczonych z jabłek deserowych. Produkt otrzymał wyróżnienie na Międzynarodowych Targach Żywności Ekologicznej i Regionalnej NATURA Food w Łodzi w kategorii "Produkty Ekologiczne Polskie".

Wszelkie szczegółowe informacje o nas oraz o samym produkcie(odmiany jabłoni, certyfikaty rolnictwa ekologicznego, wyróżnienia), dostępne są na stronie internetowej: www.ekonuta.pl oraz na facebook: https://www.facebook.com/ekonuta/

Oryginały certyfikatów, badania owoców oraz samego soku, wymagane w procesie certyfikacji rolnictwa ekologicznego, dostępne są do wglądu dla każdego zainteresowanego.

Ogłoszenia

17/09/2018
Mazowieckie/sochaczewski

Oferuję niefiltrowany i niepasteryzowany ocet jabłkowy z "matką octową", ze starych odmian jabłoni ponad 50-cio letniego, własnego sadu jabłoniowego. Ocet wytwarzany jest metodą tradycyjną bez żadnych dodatków. Właściwości octu jabłkowego, produkowanego tą metodą, są szeroko opisywane w literaturze medycznej oraz kulinarnej.
Ocet można nabyć w detalu poprzez sklep na mojej stronie internetowej www.ekonuta.pl. Przy większych ilościach proszę o kontakt poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej bądź telefonicznie.

Ostatnio dodane w okolicy

Prowadzimy 60 ha. gosp. w centralnej Polsce, niedaleko warszawy w którym królują owce. Pasą się na kilkudziesięciu hektarach ogrodzonych pastwisk, co sprawia że ich mięso posiada bardzo wysokie... Czytaj dalej »
w odległości: 13.36 km
Gospodarstwo agroturystyczne oferujące wyżywienie w oparciu o własne ekologiczne produkty. Więcej informacji ze strony www: "AGROTURYSTYKA Będąc nad Wisłą można odnieść wrażenie, że czas się tam... Czytaj dalej »
w odległości: 23.97 km

Komentarze