Ekotradycja

Dodane przez:

, 10/04/2012

Ostatnia aktualizacja: 10/04/2012

Adres:
Pułaskiego 3
Rzeszów, Podkarpackie 35-011
Polska
Telefon: (+48) 513 450 656
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 1 (2 głosy)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

Ekotradycja jest firmą która oferuje certyfikowane ekologiczne pierogi, uszka oraz gołąbki z kaszą gryczaną i grzybami. Wszystkie produkty są przygotowane ręcznie w oparciu o najlepsze składniki bez dodatku konserwantów, polepszaczy smaku i aromatów. Więcej informacji ze strony www:

"Firma Ekotradycja - Jakub Bocheński powstała w 2011r. Celem jest zapewnienie klientom produktów najwyższej jakości i spełniające oczekiwania i gusta wymagających smakoszy. Są to produkty bez konserwantów, polepszaczy smaku, aromatów, sztucznych barwników, a co najważniejsze - EKOLOGICZNE z certyfikatem. Wyroby, które oferuję, są przygotowywane ręcznie. Starannie opracowujemy kolejne receptury i poszerzamy asortyment, wzbogacając ofertę kulinarną dla wszystkich, którzy dbają o swoje zdrowie i wybierają produkty ekologiczne.

Oferta
Ekologiczne pierogi ruskie
Ekologiczne pierogi z kapustą słodką
Ekologiczne pierogi z kapustą mieszaną i grzybami
Ekologiczne pierogi z kapustą kiszoną i grzybami
Ekologiczne uszka z grzybami
Ekologiczne gołąbki z kaszą gryczaną i grzybami
Ciasto na pierogi oraz uszka składa się z 50% ekologicznej mąki orkiszowej jasnej oraz z 50% ekologicznej mąki pszennej.

Kontakt
EKOTRADYCJA - JAKUB BOCHEŃSKI
Biuro i zakład produkcyjny:
ul. Pułaskiego 3
35-011 Rzeszów"

Ostatnio dodane w okolicy

Czy jedzenie ma znaczenie? Tak! Ogromne. O tym jak się czujesz i jakim człowiekiem jesteś decyduje w dużej mierze żywność, którą spożywasz. Jesteś tym co zjesz oraz tym co wypijesz. Pamiętaj o tym.... Czytaj dalej »
w odległości: 0.98 km
BioKing to firma zajmująca się ekologiczną uprawą ziół i warzyw, ale również sklep ekologiczny i winiarski. Ekologiczna uprawa ziół i warzyw: W naszej ofercie można znaleźć najbardziej... Czytaj dalej »
w odległości: 1.00 km

Komentarze