Ekoturystyka Góry Świętokrzyskie

Dodane przez:

, 22/09/2011

Ostatnia aktualizacja: 31/12/2011

Adres:
Słupska 54
Łagów, Świętokrzyskie 26-025
Polska
Telefon: 609 082 715
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 3.6 (8 głosów)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

Zapraszamy na wypoczynek na świętokrzyskiej wsi położonej w centrum atrakcyjnego turystycznie regionu. Oferujemy pobyt w naszym ekologicznym gospodarstwie i dobrą, obfitą domową kuchnię. Posiłki przygotowujemy w większości z własnych produktów. Gospodarstwo jest najlepszą, sprawdzoną bazą wypadową do zwiedzania świętokrzyskiego. W okolicy znajdują się największe atrakcje turystyczne Gór Świętokrzyskich. Gości przyjmujemy cały rok.

Ogłoszenia

24/03/2013
Świętokrzyskie/kielecki

Zapraszamy na wiosenny wypoczynek na świętokrzyskiej wsi położonej w centrum turystycznego regionu. W najbliższej okolicy znajdują się największe atrakcje turystyczne świętokrzyskiego także zimowe. Prowadzimy gospodarstwo ekologiczne, w którym utrzymujemy różne zwierzęta; konia, kozy, króliki, kury i inne. Oferujemy przytulne, ciepłe pokoje i domową kuchnię, tradycyjnie pyszną i obfitą. Posiłki przyrządzamy w większości z własnych produktów. Pomagamy w zaplanowaniu i zwiedzaniu regionu świętokrzyskiego. Gości przyjmujemy cały rok. Serdecznie zapraszamy.
Łagów, Góry Świętokrzyskie
Koszt od 3ozł za dobę od osoby plus wyżywienie.

Ostatnio dodane w okolicy

Gospodarstwo oferuje regionalne potrawy (zalewajka świętokrzyska, chleb orkiszowy, pierogi i inne) i produkty z własnego gospodarstwa. Bogata oferta agroturystyczna, własne stawy rybne do wędkowania... Czytaj dalej »
w odległości: 14.50 km
Gospodarstwo oprócz bogatej oferty agroturystycznej proponuje kuchnię regionalną w oparciu o produkty z własnego gospodarstwa ekologicznego i sąsiednich gospodarstw. Pytlówka należy do Europejskiej... Czytaj dalej »
w odległości: 17.67 km

Komentarze