Eterno

Dodane przez:

, 18/08/2017

Ostatnia aktualizacja: 18/08/2017

Adres:
Przejazdowa, 27, 27
Pruszków, Mazowieckie 05-800
Polska
Telefon: 227587692
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
wysyłka na żądanie
sklep internetowy
Javascript is required to view this map.

Opis

Wszystkie konfitury produkowane przez Eterno powstają wedle tradycyjnej receptury przekazywanej w rodzinie producenta od wielu lat. Wiele spośród przepisów konfitur przekazywana jest już od dziewiętnastego wieku. Konfitury i przetwory Eterno są chwalone przez smakoszy podczas różnego rodzaju targów zdrowej polskiej żywności. Nie tak dawno temu nasze mamy i babcie same robiły tego typu przetwory, dziś jednak wiele osób nie ma na to zwyczajnie czasu. Z kolei przetwory dostępne w supermarketach mają w składzie wiele substancji chemicznych oraz ulepszaczy smaku. To właśnie dlatego firma Eterno postanowiła produkować zdrowe i naturalne przetwory.

Ostatnio dodane w okolicy

Firma produkuje syropy oraz przetwory owocowe według własnych sprawdzonych receptur. Są one wspaniałym dodatkiem do pieczonego mięsa, sałatek, wypieków jak i dekoracji deserów. Jest możliwość... Czytaj dalej »
w odległości: 0.02 km
Szeroki wybór pieczywa wypiekanego tradycyjnymi metodami według starych receptur. Wiecej informacji ze strony www piekarni: "Piekarnia Rogalik w Pruszkowie - wypiekamy od pokoleń! Specjalnością... Czytaj dalej »
w odległości: 1.69 km

Komentarze