"Figa" - gospodarstwo ekologiczne

Dodane przez:

, 13/10/2011

Ostatnia aktualizacja: 13/10/2011

Adres:
Mszana 44/2
Tylawa, Podkarpackie 38-454
Polska
Telefon: +48 13 433 11 80
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

Certyfikowane, rodzinne gospodarstwo ekologiczne „Figa” z Mszany zajmujące się hodowlą kóz i produkcją koziego nabiału. Więcej ze strony www:

"Gospodarstwo rolne o powierzchni 130 ha położone jest w bardzo korzystnym rozłogu po obu stronach doliny. Większość terenów to łąki, służące jako teren wypasowy dla zwierząt. Gospodarstwo obejmuje ponadto obiekt hodowlany, budynek administracyjny parterowy.

Tereny wypasów to zarazem jedno z najczystszych przyrodniczo miejsc w Polsce, dzięki temu mleko pochodzące od kóz z gospodarstwa jest aromatyczne i pełne wartości odżywczych.

Gospodarstwo posiada certyfikat gospodarstwa ekologicznego nadany przez jednostkę certyfikującą EKOGWARANCJA z Lublina. Ekologiczne przetwarzanie produktów potwierdzone jest certyfikatem nadanym przez jednostkę certyfikującą BIOCERT MAŁOPOLSKA z Krakowa"

PRODUKTY Z MLEKA KOZIEGO:

:: SER KOZI FARMERSKI
:: SER KOZI WOŁOSKI NATURALNY
:: SER KOZI WOŁOSKI WĘDZONY
:: TWAROŻEK KOZI NATURALNY
:: TWAROŻEK KOZI SMAKOWY
:: BRYNDZA KOZIA
:: BUNDZ KOZI
:: MLEKO KOZIE

Ostatnio dodane w okolicy

Tradycyjne i ekologiczne wędliny z podkarpackiej Dukielszczyzny. Więcej ze strony www: "PODKARPACKIE DOMOWE WĘDLINY TRADYCYJNE i EKOLOGICZNE, BEZ KONSERWANTÓW z WIEPRZOWINY, WOŁOWINY i JAGNIĘCINY... Czytaj dalej »
w odległości: 7.32 km
Wody JAVA to alkaliczna woda mineralna o zwiększonym poziomie pH. Ma właściwości, które bardzo dobrze wpływają na zdrowie. Idealnie się nadaje dla ludzi uprawiających sport oraz dla ludzi podatnych... Czytaj dalej »
w odległości: 22.86 km

Komentarze