FOLWARK KAMYK

Dodane przez:

, 25/04/2013

Ostatnia aktualizacja: 25/04/2013

Adres:
STRAŻACKA 38
KAMYK, Śląskie 42-125
Polska
Telefon: 666 827 302; 34 318 39 00
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 3.4 (5 głosów)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
sklep internetowy
Javascript is required to view this map.

Opis

FOLWARK KAMYK powstał, aby propagować zdrowe, tradycyjne jedzenie i wypoczynek w otoczeniu natury, w towarzystwie rodziny i przyjaciół, wszystko zgodnie z ideą Slow Food.
Tradycyjny, wiejski skansen czynny jest w soboty i niedziele w okresie od maja do końca września. Wszyscy pragnący aktywnie i miło wypocząć, a przy tym zdrowo i tradycyjnie zjeść, mogą skorzystać z naszej bogatej oferty.

Na terenie Folwarku Kamyk powstały chaty tematyczne, w których odwiedzający mogą uczestniczyć w przygotowaniu posiłku.

Zapraszamy do miejsca, w którym można zjeść pieczone jak kiedyś mięsiwa, wędzonki, podpłomyki, ziemniaki czy warzywa. Specjalnością są regionalne prażonki, chleb, prosto z pieca opalanego drewnem, oraz wyśmienite lody oraz robione na miejscu ciasta drożdżowe. A wszystko to przygotowane w prosty, tradycyjnie wiejski, polski sposób. W wędzarniach na Folwarku sam możesz uwędzić swoje mięso lub ryby. Wystarczy zadzwonić i umówić się z nami. W niedzielę atrakcją są potańcówki na powietrzu i występy artystyczne.

Ostatnio dodane w okolicy

Nasza rodzinna firma znajduje się w malowniczym Wąsoszu Dolnym zaledwie 2 km od brzegu Warty. Zajmujemy się przetwórstwem warzyw i owoców już od 1991. Jesteśmy niewielką firmą, ale dzięki... Czytaj dalej »
w odległości: 17.88 km
Zajmujemy się produkcją zdrowej żywności w tradycyjny sposób. Naszą główną działalnością są uprawy ziemniaków, kaszy gryczanej, marchwi, pomidorów. W naszym asortymencie są również jajka od kur z... Czytaj dalej »
w odległości: 22.13 km

Komentarze