Food Connect Mazowsze

Dodane przez:

, 18/09/2012

Ostatnia aktualizacja: 18/09/2012

Adres:
Pruszkowska 8a
Warszawa, Mazowieckie 02-114
Polska
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 4.8 (6 głosów)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
sklep internetowy
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
15
Javascript is required to view this map.

Opis

Dostarczamy ultra-świeże, organiczne produkty lokalnych gospodarstw rolnych. Food Connect Mazowsze to sposób na zakupy: nowy dla Twojej kuchni, zdrowy dla rodziny i sprawiedliwy dla rolników. Ty kupujesz świeże warzywa, a lokalni rolnicy dostają pieniądze na prowadzenie uprawy - bez dodatkowych zobowiązań i pośredników.

# Wszystkie produkty pochodzą z certyfikowanych, organicznych upraw.
# Wyłącznie z niewielkich, lokalnych gospodarstw rodzinnych.
# Żywność trafia do kuchni prosto z pola, a pieniądze nie zmieniają właściciela wiele razy.

Współpracujemy wyłącznie z gospodarzami, którzy posiadają certyfikat ekologiczny nadany przez uprawnioną jednostkę Ministerstwa Rolnictwa. Na naszej stronie znajdziecie sprawdzone przepisy publikowane przez klientów. Żywność dostarczamy raz w tygodniu, a o wszelkich nowościach informujemy regularnie newsletterem – wychodzi co tydzień newsletter, bo co tydzień wraz z urodzajem zmienia się nasza oferta super-świeżych warzyw: bez chemii, lokalnych i z certyfikatem ekologicznym. Zapraszamy!

Ostatnio dodane w okolicy

Świeże, sezonowe owoce i warzywa, które przywożą okoliczni rolnicy. Oprócz tego pieczywo, nabiał, jajka, miody i wędliny bezpośrednio od producentów. Targowisko to wielobranżowy bazar, na którym... Czytaj dalej »
w odległości: 0.90 km
Zapewniamy DOWÓZ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WODY prosto do domu lub firmy w dogodnych godzinach. Pełen komfort i wygoda - z nami zaoszczędzisz czas i pieniądze, bez wychodzenia z domu! Oferujemy wodę w... Czytaj dalej »
w odległości: 1.27 km

Komentarze