FRYMARK BYDGOSKI - Cykliczny Jarmark Produktów Ekolog.

Dodane przez:

, 27/05/2015

Ostatnia aktualizacja: 27/05/2015

Adres:
Poznańska 12
Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie
Polska
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 4 (2 głosy)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

fryMARK bydgoski to cykliczny jarmark produktów ekologicznych i regionalnych połączony ze sprzedażą rękodzieła odbywający się regularnie od grudnia 2013 roku w Bydgoszczy. fryMARK bydgoski jest inicjatywą ludzi, którzy chcą promować dobre produkty żywnościowe z naszego regionu i nie tylko oraz wyroby rękodzieła ku pociesze oczu. Jarmark jest imprezą cykliczną odbywającą się co dwa tygodnie.

Od grudnia 2013 roku do końca 2014 roku miejscem spotkań był najpopularniejszy klub w Bydgoszczy zlokalizowany w samym jej centrum – MÓZG – odwiedzany od lat przez całe rzesze ludzi młodych duchem.

Od początku 2015 roku spotykamy się w Kamienicy12, wyjątkowym miejscu znajdującym się przy ul. Poznańskiej 12. Miejscu zlokalizowanym w centrum miasta a jednocześnie sąsiadującym w Wyspą Młyńską. Do swojej dyspozycji mamy powierzchnie znajdujące się na parterze i pierwszym piętrze kamienicy oraz dziedziniec od strony Wyspy Młyńskiej.

Na fryMARKU znajdziecie m.in.: świeży chleb, sery i twarogi, przetwory owocowe
i warzywne, soki, kiszonki, jajka, wędzone ryby, wędliny i wiele innych poszukiwanych przez smakoszy produktów. Promujemy tych, którzy w swoich produktach trzymają się tradycyjnych zasad blisko zdrowia i natury.

MIEJSCE: Kamienica 12 ul. Poznańska 12 w Bydgoszczy (darmowy parking przy Urzędzie Miasta na ul. Grudziądzkiej)
TERMIN: niedziela co dwa tygodnie, w godzinach: 11.00-15.00
Wstęp bezpłatny!

Ostatnio dodane w okolicy

W ofercie różne rodzaje miodu. Więcej informacji ze strony : "Pasieka zlokalizowana w okolicach miejscowości Nowy Dwór - gmina Dąbrowa Chełmińska (kilka kilometrów za Ostromeckiem). OFERTA... Czytaj dalej »
w odległości: 1.12 km
EKOLOGICZNE MIEJSCE NA ZIEMI Gospodarstwo Ekologiczne Malinowy Chruśniak jest po prostu naszym miejscem na ziemi. Ten przepiękny zakątek, tuż pod okiem największej sypialni Bydgoszczy, przenosi ze... Czytaj dalej »
w odległości: 13.91 km

Komentarze