Gładysz agro - przetwory warzywne

Dodane przez:

, 6/11/2011

Ostatnia aktualizacja: 6/11/2011

Adres:
Bobrowa 43
Rudniki, Opolskie 46-325
Polska
Telefon: 605 732 810, 605 732 811
Ocena: 
Brak głosów
Javascript is required to view this map.

Opis

Rodzinna firma zajmująca się produkcją przetworów z lokalnych warzyw, wg tradycyjnych receptur, bez użycia: konserwantów, barwników, polepszaczy smaku i zapachu. Sztandarowym produktem jest kapusta kiszona "Gładyszówka" - produkt uznany za tradycyjny przez Ministerstwo Rolnictwa i Europejską Sieć Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego. Więcej ze strony www:

"Jesteśmy firmą rodzinną.
Z pasją produkujemy przetwory warzywne najwyższej jakości.
Wyjątkowość produktów naszej firmy opiera się na stosowaniu wieloletnich, sprawdzonych receptur, dbałości o dobór najlepszych odmian zawsze świeżych warzyw, osobistym nadzorze każdego etapu produkcji.
Nasze przetwory produkujemy z myślą o smakoszach, dla których jakość i smak liczą się przede wszystkim. W naszych przetworach nie znajdą Państwo barwników, polepszaczy smaku i zapachu, żadnych konserwantów.

Kapusta kiszona – Produkt Tradycyjny
Nasza kapusta kiszona "Gładyszówka" jest produktem tradycyjnym. Produkt tradycyjny to produkt, który charakteryzuje się min. 25-letnią tradycją wytwarzania, którego jakość, wyjątkowe cechy i właściwości wynikają ze stosowania tradycyjnych metod produkcji. Kapusta kiszona z Bobrowy wpisana została na Listę Produktów Tradycyjnych prowadzoną przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Należymy do Europejskiej Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego!
Nasza kapusta kiszona otrzymała znak Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego, który jest znakiem jakości dla nowych i tradycyjnych produktów i potraw promujących tradycje regionu.

Przede wszystkim jakość!
Do wytwarzania kapusty kiszonej używamy wyłącznie surowców (kapusta biała i marchew) wyprodukowanych w gospodarstwie wiejskim nieskażonym przemysłem i położonym z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Niepowtarzalny smak kapusty kiszonej zawdzięczamy stosowaniu wieloletniej i niezmienionej receptury, przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Gwarancją powodzenia jest przede wszystkim zachowanie odpowiednich proporcji przy doborze składników oraz zastosowanie odpowiedniej odmiany kapusty białej. Dzięki specjalnej recepturze oraz naturalnym procesom produkcji kapusta kiszona „Gładyszówka”ma wyjątkowy smak, kruchość i trwałość. Ponadto, kapusta biała przeznaczona do kiszenia uprawiana jest na bazie środków organicznych ze zminimalizowanym użyciem środków ochrony roślin. Do produkcji naszej „Gładyszówki” nie stosujemy żadnych konserwantów, barwników czy innych dodatków wzmacniających smak i zapach.

Produkowana przez nas kapusta kiszona ze względu na jej walory smakowe, wysoką jakość oraz tradycyjną recepturę i rzetelność wytwarzania, szybko zyskała duże uznanie oraz grono stałych nabywców zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Jej szczególne cechy jakościowe spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Z oczywistych względów wielkość takiej produkcji jest ograniczona. Kapusta kiszona z Bobrowy „Gładyszówka” to markowy produkt tradycyjny, który zadowoli każdego konsumenta wysoko ceniącego naturalne i zdrowe jedzenie.

Przetwory
Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom konsumentów, poszukującym na rynku wyrobów o najwyższej jakości, wytwarzanych metodą tradycyjną z lokalnych produktów i charakteryzujących się niepowtarzalnym smakiem i naturalnością, poszerzyliśmy naszą ofertę o przetwory warzywne. Wszystkie nasze produkty powstają w oparciu o sprawdzone, domowe receptury.

Nasze Przetwory:
- Buraczki Łagodne Wiórki
- Papryka Konserwowa
- Ogórki Konserwowe
- Ogórki Kiszone
- Przecier Ogórkowy
- Sałatka Szwedzka
- Sałatka warzywna z białej kapusty
- Sałatka warzywna z ogórków
- Sałatka warzywna z ogórków kiszonych
- Kapusta kiszona z Bobrowy „Gładyszówka”
- Marchewka kostka
- Koncentrat pomidorowy gęsty 36%
- Żurek domowy
- Kapusta czerwona"

Ostatnio dodane w okolicy

Ekologiczne gospodarstwo rolne oferujące ekologiczne jajka najwyższej klasy 0. Więcej ze strony www: "Ekologiczne Gospodarstwo Rolne powstało w 1989 roku. Od grudnia 2008 roku zajmujemy się... Czytaj dalej »
w odległości: 19.25 km
Gospodarstwo ekologiczne - w ofercie zboża, chleb, masło, ser, mleko, śmietana i wiele innych produktów, więcej ze strony www gospodarstwa: "Nasze gospodarstwo jest jednym z pierwszych... Czytaj dalej »
w odległości: 19.91 km

Komentarze