Gminna Spółdzielnia "S.Ch." Ozorków

Dodane przez:

, 16/10/2012

Ostatnia aktualizacja: 16/10/2012

Adres:
Prosta 1
Ozorków, Łódzkie 95-035
Polska
Telefon: 427181335
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
40
Javascript is required to view this map.

Opis

Gminna Spółdzielnia "S.Ch." w Ozorkowie działa od 1945 roku. Produkujemy tradycyjne pieczywo. Stosujemy tzw. "zakwasy sztywne" - najbardziej tradycyjną formę zakwasu wymagającą ciągłej opieki ciastowych. Nasze pieczywo formowane jest ręcznie przez piekarzy. Pieczemy w dwu węglowych piecach ceramicznych typu RRK i w jednym piecu obrotowym. Przy piekarni działa ciastkarnia z jednym piecem elektrycznym. Produkujemy tam bułki drożdżowe, pączki z różnymi nadzieniami i proste ciasta i ciastka. Wszystkie wyroby formowane są ręcznie przez ciastkarzy. Nasi odbiorcy to sieci sklepów położone w aglomeracji łódzkiej - "Społem", OSM Ozorków, Tesco, Real, Makro, Intermarche.
Ponadto skupujemy od rolników świeże warzywa i owoce, które konfekcjonujemy w opakowania jednostkowe i rozwozimy do sklepów i marketów. Hurtownia Warzyw zaopatruje "Społem", OSM Ozorków, E. Leclerc, Selgros, Carrefour i wiele sklepów prywatnych. W roku 2012 rozpoczęliśmy pracę w programie "Owoce i warzywa w szkole". Lubimy eksperymentować i pokazywać nasze produkty w konkursach. Przyniosło to bardzo wiele nagród oraz zainteresowanie klientów.

Ostatnio dodane w okolicy

Chleb towarzyszy ludziom od tysięcy lat, jest podstawowym i codziennym pokarmem na całym świecie. W polskiej i słowiańskiej tradycji chleb był symbolem pożywienia, dostatku i pomyślności. Każdy... Czytaj dalej »
w odległości: 15.44 km
Z miłości do natury, z tęsknoty za dobrym smakiem i wysokiej jakości produktami, z pasji do zdrowego żywienia i gotowania, trochę z ciekawości.. To tylko kilka powodów dla których pragniemy... Czytaj dalej »
w odległości: 22.96 km

Komentarze