Gospoda pod Przybiernowem

Dodane przez:

, 2/12/2011

Ostatnia aktualizacja: 2/12/2011

Adres:
ul. Bolesława Chrobrego 48A
Przybiernów, Zachodniopomorskie 72-110
Polska
Telefon: 91 418 64 71, 609 825 691
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 2.7 (3 głosy)
Javascript is required to view this map.

Opis

Gospoda oferuje tradycyjną polską kuchnię, również w oparciu o miejscowe tradycje kulinarne. Każda potrawa jest przygotowywana na bazie lokalnych surowców i naturalnych przypraw. Gospoda należy do Europejskiej Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego. Więcej ze strony www:

"Jedziesz nad morze, czy znad niego wracasz? Zrób sobie przystanek w Gospodzie Pod Przybiernowem. Jest to jedno z najbardziej urokliwych miejsc nie tylko w okolicy, ale także przy całej trasie z Europy do Międzyzdrojów i dalej do Świnoujscia.

Posiłki z naszej kuchni zaspokoją gust każdego smakosza. Preferujemy tradycyjne smaki polskiej kuchni, wzbogaconej o miejscowe tradycje kulinarne. Większość dań pochodzi z kuchni wielkopolskiej, tak jak rodzinne korzenie właścicieli. Przysmakiem wielu naszych Gości jest na przykład czernina, a z dań mącznych kluski faszerowane mięsem, lub kapusta i grzybami. Każda potrawa przygotowywana jest z lokalnych surowców i naturalnych przypraw. Wyroby garmażeryjne pochodzą z naszej kuchni i przyrządzane są na bieżąco.

W klimacie drewnianej architektury serwujemy przez cały rok potrawy z gilla: golonkę, żeberko na kapuście, kaszankę, kiełbasę i smażone mięsa. Zimą ogrzejesz się przy kominku, a latem zjesz posiłek wśród modrzewi. Nawet jeśli masz mało czasu, wstąp do Gospody, a zostaniesz błyskawicznie obsłużony przez miłą i sprawną obsługę.

Jeżeli nie spieszysz się zbytnio, to po posiłku pozwól sobie na relaks. Wybierz się na spacer do lasu, gdzie latem napotkasz maliny, jerzyny, a jesienią grzyby. W naszym jadłospisie uwzględniamy dania sezonowe, np. chłodnik, zupy owocowe, zupy jesienne, grzyby podawane na różne sposoby.

Organizujemy spotkania okolicznościowe do 40 osób. Odwiedź nas, serdecznie zapraszamy. Niezmiennie od 2002r.

Mirka Nalewaj z rodziną."

Ostatnio dodane w okolicy

Gospoda u Nalewaja oferuje tradycyjną polską kuchnię. Większość dań pochodzi z kuchni wielkopolskiej. Każda potrawa jest przygotowywana z lokalnych surowców i naturalnych przypraw. W menu również... Czytaj dalej »
w odległości: 17.98 km
Produkujemy wędliny naturalne. Jesteśmy niewielką firmą wędliniarską działającą od połowy lat dziewięćdziesiątych. Przez ten okres wypracowaliśmy taki model działania, który nam daje satysfakcję,... Czytaj dalej »
w odległości: 45.82 km

Komentarze