Gospoda u Nalewaja

Dodane przez:

, 2/12/2011

Ostatnia aktualizacja: 2/12/2011

Adres:
Glewice 33
Goleniów, Zachodniopomorskie 72-100
Polska
Telefon: 695 656 101
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 3.5 (2 głosy)
Javascript is required to view this map.

Opis

Gospoda u Nalewaja oferuje tradycyjną polską kuchnię. Większość dań pochodzi z kuchni wielkopolskiej. Każda potrawa jest przygotowywana z lokalnych surowców i naturalnych przypraw. W menu również dania sezonowe. Więcej ze strony www:

"Serdecznie zapraszamy

Jedziesz w długą służbową podróż, czy jest to tylko rodzinna wycieczka? U nas odpoczniesz, zrelaksujesz się i zjesz pyszny posiłek.

Dania z naszej kuchni zaspokoją gust każdego smakosza. Preferujemy tradycyjne smaki polskiej kuchni, wzbogaconej o miejscowe tradycje kulinarne. Większość dań pochodzi z kuchni wielkopolskiej, tak jak rodzinne korzenie właścicieli. Przysmakiem wielu naszych Gości jest na przykład czernina, a z dań mącznych kluski faszerowane mięsem, lub kapustą i grzybami. Każda potrawa przygotowywana jest z lokalnych surowców i naturalnych przypraw. Wyroby garmażeryjne pochodzą z naszej kuchni i przyrządzane są na bieżąco. Zimą ogrzejesz się przy kominku, a latem odpoczniesz w ogródku z placem zabaw dla dzieci.

Nawet jeśli masz mało czasu, wstąp do Gospody, a zostaniesz błyskawicznie obsłużony przez miłą i sprawną obsługę. Jeżeli nie spieszysz się zbytnio, to po posiłku pozwól sobie na relaks. Wybierz się na spacer do lasu, gdzie latem napotkasz maliny, jerzyny, a jesienią grzyby.

W naszym jadłospisie uwzględniamy dania sezonowe, np. chłodnik, zupy owocowe, zupy jesienne, grzyby podawane na różne sposoby. Organizujemy spotkania okolicznościowe do 30 osób.

Odwiedź nas, serdecznie zapraszamy..

Mirka Nalewaj z rodziną."

Ostatnio dodane w okolicy

Gospoda oferuje tradycyjną polską kuchnię, również w oparciu o miejscowe tradycje kulinarne. Każda potrawa jest przygotowywana na bazie lokalnych surowców i naturalnych przypraw. Gospoda należy do... Czytaj dalej »
w odległości: 17.98 km
Gościniec położony jest w malowniczej okolicy, niedaleko jeziora Marianowskiego. Wyżywienie w oparciu o kuchnie tradycyjną. W ofercie własne wędliny, domowe piwa, wina oraz nalewki. Na miejscu... Czytaj dalej »
w odległości: 34.26 km

Komentarze