Gospodarstwo Ekologiczne

Dodane przez:

, 20/01/2012

Ostatnia aktualizacja: 20/01/2012

Adres:
Wola Batorska 191
Zabierzów Bocheński, Małopolskie 32-007
Polska
Telefon: (012)-281-63-43
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 4.4 (9 głosów)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

Gospodarstwo oferuje ekologiczne warzywa i owoce. Dodatkowo na miejscu zakupić można również jaja, kury oraz mleko. Więcej ze strony www:

"O NAS
Nasze gospodarstwo położone jest między rzeką Wisłą a Puszczą Niepołomicką.
Kiedy postanowiliśmy przestawić nasze niewielkie gospodarstwo z konwencjonalnego na ekologiczne, to prawie wszyscy nam odradzali. Na szczęście dzięki uporowi i cierpliwości po dwóch latach przestawiania uzyskaliśmy certyfikat. W naszym przypadku nie było to trudne, ponieważ konwecjonalne środki stosowaliśmy w niewielkich ilościach, a do produkcji warzyw wogóle. Warzywa uprawiane są wyłącznie na naturalnych nawozach, w razie potrzeby stosowane są naturalne i dozwolone środki ochrony roślin. Wszystkie zwierzęta mają dostęp do wybiegów. Gospodarstwo przynajmniej raz w roku jest kontrolowane przez firmę certyfikującą COBICO.
Produkty zawozimy do sklepów w Krakowie oraz sprzedajemy bezpośrednio w gospodarstwie. Ta ostatnia forma jest najbardziej dogodna dla klienta i dla nas. Miło jest usłyszeć od kogoś, kto spróbował naszych produktów, że jest zadowolony, bo poczuł naturalny smak, niezmodyfikowany.
Wizytówką gospodarstwa są kury zielononóżki kuropatwiane. Słysząc pianie kogutów można do nas szybko trafić. Należymy do grupy założycielskiej powstającego Stowarzyszenia Gospodarstw Ekologicznych w Małopolsce „Natura”.

OFERUJEMY
Warzywa i owoce uprawiane w naszym gospodarstwie to:
ziemniaki
marchewka
pietruszka
cebula
czarna rzepa
kapusta
sałata
seler
szczypiorek
fasolka
rabarbar
pomidory
cukinia
dynia pomarańczowa
truskawki
maliny
porzeczki
agrest
wiśnie

Uprawiamy także buraki pastewne oraz różne gatunki zbóż jako pasza dla zwierząt. Warzywa uprawiane są wyłącznie na naturalnych nawozach, w razie potrzeby stosowane są naturalne i dozwolone środki ochrony roślin.
I nie tylko warzywa :
jajka
kury zielononóżki
bojlery
mleko
i inne

KONTAKT
Lucyna i Marek Gaweł
Wola Batorska 191
32-007 Zabierzów Bocheński
(012)-281-63-43."

Ostatnio dodane w okolicy

Oferujemy duże ilości jaj wiejskich z własnego gospodarstwa od kur karmionych TYLKO swojskimi paszami, co sprawia, że jajka mają szczególne walory smakowe. Cena to 0,80zł/ szt. W sprzedaży też: -... Czytaj dalej »
w odległości: 5.01 km
Zapraszamy na pyszny nabiał z własnego gospodarstwa: -pyszne żółte masło - 20zł/kg -wiejskie jajka- 0,80zł/ szt. -świeże mleko 3zł/l(pełne), 2zł/litr( bez zebranej śmietany) -śmietana - 10zł/l... Czytaj dalej »
w odległości: 6.12 km

Komentarze