Gospodarstwo ekologiczne "Mazurski Eko-Raj"

Dodane przez:

, 1/11/2012

Ostatnia aktualizacja: 1/11/2012

Adres:
Gajrowskie, Warmińsko-Mazurskie 11-510
Polska
Telefon: 793799810
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
Javascript is required to view this map.

Opis

Gospodarstwo ekologiczne "Mazurski Eko-Raj" specjalizuje się w wytwarzaniu serów zagrodowych z mleka krowiego i koziego. Są to głównie sery dojrzewające, z różnego rodzaju przyprawami takimi jak bazylia, zioła prowansalskie, czarnuszka, pieprz zielony,kolorowy, czosnek zwyczajny, niedźwiedzi i inne na życzenie klienta. Wytwarzamy również sery typu "oscypek" , twarogowe, w zalewie jak również je wędzimy. W maju z naszych czysto ekologicznych pól zbieramy kwiaty mniszka lekarskiego z którego wytwarzamy syrop. Na przełomie czerwca i lipca pozyskujemy kwiaty lipy, które suszymy i oferujemy jako zdrowotne herbatki ekologiczne. Stary odmiany drzew jak papierówka jest znakomita do bezpośredniej konsumpcji jak również na przepyszną szarlotkę. Chowamy stare rasy zwierząt takich jak króliki popielńańskie białe, krowę polską czerwoną, świnie złotnickie pstre, kozy, kury zielononóżki oraz inny drób, a dla rekreacji konie. Zapraszamy do odwiedzin naszego gospodarstwa!

Ostatnio dodane w okolicy

Zakład oferuje sękacze sporządzane według starej receptury z 1905 roku na bazie naturalnych składników najwyższej jakości. Zakupów można dokonać poprzez sklep internetowy. Dostępne są sękacze o... Czytaj dalej »
w odległości: 25.86 km
Gospodarstwo ekologiczne i agroturystyczne założone w 2007 roku we wsi Ublik na Mazurach. Certyfikat ekologiczny nieprzerwanie od 2007 roku. W uprawach gryka, owies, żyto, ziemniaki, warzywa i trawy... Czytaj dalej »
w odległości: 26.05 km

Komentarze