Gospodarstwo Pszczelarskie "Suszka"

Dodane przez:

, 11/02/2013

Ostatnia aktualizacja: 11/02/2013

Adres:
ul. Farbiarska 18A
Mosina, Wielkopolskie 62-050
Polska
Telefon: 664 937 027
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 2 (1 głos)
Dostarczamy: 
wysyłka na żądanie
Javascript is required to view this map.

Opis

Historia Pasieki, z której pochodzą Miody Suszka sięga lat 40-tych XX wieku. Pszczelarstwo stało się dla nas rodzinną tradycją i wielką pasją. Pasieka znajduje się w okolicy miejscowości Golębin, niedaleko Czempnia i Turwi. Położenie Pasieki na terenie Wielkopolskich Parków Krajobrazowych sprawia doskonałe warunki przyrodnicze do produkcji miodu. Zdrowe i czyste powietrze, dużo zieleni oraz oddalenie od zakładów przemysłowych są ogromnymi walorami. Oprócz naturalnego miodu pszczelego wytwarzamy również wosk, propolis i pyłek pszczeli. Dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas produkty były zdrowe, bezpieczne i smaczne. Nasza Pasieka zarejestrowana jest pod numerem identyfikacyjnym weterynarza.
Zapraszamy na naszego fp:facebook.pl/Miody SUSZKA

Ostatnio dodane w okolicy

Wędzarnia ryb wg tradycyjnych metod i staropolskich receptur. Więcej ze strony www: "O WĘDZARNI... Naszą specjalnością są ryby wędzone w tradycyjnych murowanych wędzarniach w dymie z drewna... Czytaj dalej »
w odległości: 0.06 km
W ofercie wędliny produkowane tradycyjnymi metodami, więcej informacji ze strony www: O NAS Firma nasza należy do nielicznych Rzeźnictw polskich, ze starymi tradycjami rodzinnymi, aktualnie... Czytaj dalej »
w odległości: 16.12 km

Komentarze