Gospodarstwo Rolne Leszek Gliszczyński

Dodane przez:

, 9/11/2011

Ostatnia aktualizacja: 22/09/2012

Adres:
Dobra 2
Debrzno, Pomorskie 77-310
Polska
Telefon: 660 860 178
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
dowóz w promieniu
Javascript is required to view this map.

Opis

W ofercie gospodarstwa kwaszona kapusta i ogórki kwaszone, sezonow0 ogórki małosolne, młoda kapusta kwaszona i młode ziemniaki. Produkcja według metod tradycyjnych bez konserwantów i ulepszaczy.

Nasze Gospodarstwo istnieje na polskim rynku od lat 70 XX w. W latach 90 zaczęła poszerzać swoją działalność. Posiadamy kliku dziesięcioletnią tradycję przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Nasze produkty cieszą się zaufaniem stałych klientów.

Zajmujemy się kwaszeniem kapusty białej i ogórków gruntowych. Nasz asortyment wyróżnia niepowtarzalny smak, wygląd i zapach, który zawdzięczamy tradycyjnemu sposobowi produkcji, bez konserwantów i ulepszaczy. Naszym znakiem firmowym jest kapusta kwaszona surówkowa, jedno tygodniowa, grubość i długość włosa kapusty, zawartość marchwi, dostosowana na potrzeby odbiorcy. Ma tradycyjny smak , nie posiada obcych zapachów. Naszą zaleta jest elastyczność, dostosowujemy produkt na potrzeby konsumenta. Mamy na życzenie mniej lub bardziej słone ogórki kwaszone, sprzedajemy jasne i ciemne ogórki kwaszone. Posiadamy kilka gatunków ogórka specjalnie dobranych do potrzeb klienta. Są to odmiany dostosowane do kwaszenia.

Prowadzimy całoroczną sprzedaż, sezonowo w swojej ofercie mamy ogórki małosolne, młodą kapustę kwaszoną i młode ziemniaki

DYSTRYBUCJA
Dla stałych klientów zapewniamy dowóz produktów samochodami wyposażonymi w chłodnie, aby towar był zawsze świeży, a nasi klienci zadowoleni."

Ostatnio dodane w okolicy

Gospodarstwo rodzinne wielopokoleniowe położone wśród lasów we wsi Anielin gm. Okonek, na skraju Pojezierza Wałecko- Drawskiego. Posiadamy tradycyjny młyn „Żarnowy”, w którym mielimy zboża z... Czytaj dalej »
w odległości: 26.24 km
Rolnictwem ekologicznym zajmujemy się od 2000r. Oferujemy ekologiczne warzywa, owoce, kiszonki warzywne. Uprawiane w tradycyjnym gospodarstwie rodzinnym. Tworzymy RWS-y na terenie miast Bydgoszcz i... Czytaj dalej »
w odległości: 28.42 km

Komentarze