Gospodarstwo Rolne Ludwik Majlert

Dodane przez:

, 21/10/2011

Ostatnia aktualizacja: 21/10/2011

Adres:
Wyspiarska 45
Warszawa, Mazowieckie 03-031
Polska
Telefon: 22 614 22 40
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 4.1 (8 głosów)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

W ofercie szeroka gama warzyw, zkupów można dokonać w sklepiku na terenie gospodarstwa. Więcej informacji ze strony www gospodarstwa:

"Gospodarstwo Rolne Ludwik Majlert

•Uprawa warzyw polowych na 10 ha z możliwością nawadniania
•Przyśpieszona uprawa pod agrowłókniną i folią perforowaną
•Racjonalne nawożenie ograniczno-mineralne
•Według wyników badań zawartości metali ciężkich ziemie nasze nadają się do produkcji zdrowej żywności

Gospodarstwo położone w Białołęce na północno wschodnich obrzeżach Warszawy jest kontynuacją rodzinnych tradycji sięgających XIX w. Na ok. 10 ha. uprawiamy warzywa, stosując nawadniania oraz okrycie agrowłókniną. Specjalizujemy się we wdrażaniu mało znanych odmian i gatunków warzyw. Zwracamy szczególną uwagę na jakość i zdrowotność naszych produktów. Odpowiednie zmianowanie, nawożenie organiczne głównie w postaci nawozów zielonych, zbilansowane nawożenie mineralne oparte na analizach, stosowanie ekologicznych środków ochrony - to wszystko powoduje, że z czystym sumieniem możemy polecić nasze produkty. Kompleksowe badania gleby i materiału roślinnego w naszym rejonie potwierdziły przydatność tych terenów do produkcji zdrowej żywności.

PLANOWANA PRODUKCJA NA 2011 ROK
Szparagi białe
Szparagi zielone
Mibuna
Mizuna
Pak choi
Radicchio rosso (czerwona cykoria)
Endywia
Jarmuż
Sałata rzymska
Rucola
Cukinia
Kwiaty cukinii
Dynie jadalne
Groszek cukrowy
Bób
Seler naciowy
Kukurydza cukrowa super słodka
Koper włoski
Pory
Koperek
Natka pietruszki
Szczypior sałatkowy
Fasolka francuska

Sklepik mieści się w budynku gospodarczym położonym po lewej stronie ul. Marywilskiej (jadąc od centrum). Nie dojeżdżając do ul. Smugowej, tuz przed przystankiem autobusowym, na wysokości gminnej niebieskiej tablicy informacyjnej "Płudy stacja kolejowa" należy skręcić w lewo i wjechać w bramę.
Sprzedażą detaliczną i zamówieniami dla restauracji (po odbiór warzyw zapraszamy do nas) zajmuje się Jola Majlert tel. 601 353 711, Pan Witold Zieliński (tel. 22 614 22 40) odpowiedzialny jest za sprzedaż hurtową."

Ostatnio dodane w okolicy

W ofercie gospodarstwa kwiaty, zioła, warzywa oraz mini warzywa. Więcej informacji ze strony www gospodarstwa: "Nasze Gospodarstwo Gospodarstwo Ogrodnicze Majlert to ponad 100-letnia tradycja... Czytaj dalej »
w odległości: 0.59 km
Spiżarnia to mała rodzinna firma, dzięki której skosztować można oryginalnie polskich, tradycyjnych przysmaków. Marka Spiżarnia to wyśmienite konfitury oraz syropy, miody prosto z pasieki, a także... Czytaj dalej »
w odległości: 1.87 km

Komentarze