Gospodarstwo Rybackie

Dodane przez:

, 20/10/2011

Ostatnia aktualizacja: 20/10/2011

Adres:
Koszelewy 114
Płośnica, Warmińsko-Mazurskie 13-200
Polska
Telefon: 23-676-58-27
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

Gospodarstwo oferuje różne odmiany ryb. Możliwość zakwaterowania oraz samodzielnego połowu na kilku łowiskach. Więcej informacji ze strony www gospodarstwa:

"Gospodarstwo Rybackie zajmuje powierzchnię 49 ha, z czego pod lustrem wody jest aż 26 ha. Zagroda położona jest na terenie województwa warmińsko-mazurskiego w powiecie działdowskim, w gminie Rybno, ok. 1500 m od pobliskiej wsi, wśród lasów, ok. 14 km od Lidzbarka, 20 km od Działdowa, 12 km od Dąbrówna, 7 km od Rybna, 40 km od Nidzicy, 50 km od Olsztynka. W sąsiedztwie gospodarstwa znajduje się Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy. Stąd już całkiem blisko do historycznych pól Grunwaldu.

Gospodarstwo prowadzi hodowlę pstrąga, karpia oraz innych 10 gatunków ryb, (np. karaś, jesiotr, szczupak, lin, okoń, płoć, jaź, itp.). Na terenie posiadłości funkcjonują 2 łowiska wędkarskie- pstrągowe, - wielogatunkowe.

Dla osób wędkujących istnieje możliwość biesiadowania w miłej i domowej atmosferze, a dla zmęczonych udostępniane są 3 pokoje dwu i trzy osobowe z dwiema łazienkami (cena 35 zł. od osoby plus całodzienne wyżywienie 45 zł. (trzy posiłki dziennie) - oddzielny aneks kuchenny umożliwia samodzielne przygotowanie posiłków).W zaprzyjaźnionych zagrodach można także pojeździć konno.

INFORMACJE DODATKOWE NA TEMAT ŁOWISKA:

KARPIOWEGO:
•Na łowisku karpiowym nie obowiązuje zabieranie wszystkich złapanych ryb, wędkarz zobowiązany jest do wykupu co najmniej 50% złowionych ryb (w tym) tych, które zostały okaleczone np. utraciły łuski lub zdolność pływania.
•Wszystkie ryby (również te przeznaczone do pozostawienia w gospodarstwie), muszą być przetrzymywane żywe w siatkach w dobrej kondycji.
•Inne warunki - do negocjacji.

PSTRĄGOWEGO:
•Na łowisku pstrągowym obowiązuje wykupienie wszystkich złowionych ryb.
•Ryby do momentu wykupienia muszą być przetrzymywane w siatkach.
•Obowiązuje zakaz ponownego wpuszczania do wody złowionych ryb."

Ostatnio dodane w okolicy

Gospodarstwo ekologiczne oferujące zboża, owoce a także mięso ślimaków. Wiecej informacji ze strony www gospodarstwa: "Jesteśmy pierwszą w Polsce farmą uprawiającą komosę ryżową – Quinoę!!!... Czytaj dalej »
w odległości: 17.47 km
Nasze Agroturystyka znajduje się na terenie zabytkowego Pałacu w Mortęgach, niedaleko Lubawy. Dla gości mamy przygotowane na piętrze pałacu pięć pokoi z łazienkami, stylowy hol, w którym można... Czytaj dalej »
w odległości: 23.24 km

Komentarze