Gospodarstwo Rybackie Siemień Sp. z o.o.

Dodane przez:

, 6/10/2011

Ostatnia aktualizacja: 14/09/2015

Adres:
Kasztanowa 38
Siemień, Lubelskie 21-220
Polska
Telefon: (83) 354 70 04
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 4 (2 głosy)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
dowóz w promieniu
Javascript is required to view this map.

Opis

Gospodartwo rybackie oferuje ryby hodowane tradycyjnie, metodami ekologicznymi. Więcej informacji ze strony www gospodarstwa:

"Karp z Siemienia najlepszy dla podniebienia!

Zajmujemy się kompleksową hodowlą różnego rodzaju ryb. W naszej ofercie znajdziecie Państwo najlepsze jakościowo zwierzęta.

Każdy z nas pragnie zdrowo i smacznie jeść. W dobie supermarketów i fast-foodów warto docenić smak prawdziwego polskiego jedzenia. Od zawsze w naszej rodzimej kuchni szczególne miejsce zajmowały ryby oraz dania przyrządzane z ich udziałem. Ta tradycja obecna jest w Polsce od wieków. Gospodarstwo Rybackie Siemień nawiązuje do najpiękniejszych kart polskiej kuchni, oferując Państwu najlepsze, najzdrowsze i najsmaczniejsze ryby. Zajmujemy się hodowlą takich gatunków, jak: karp, amur, sum, szczupak, karaś i tołpyga.

Pozwólcie sobie Państwo jeść tradycyjnie, smacznie i zdrowo! Dla Państwa działamy ogólnokrajowo, zapraszamy Państwa do Siemienia w dni robocze, w godzinach 7-15!

Nasze Gospodarstwo to profesjonalnie zorganizowana firma. Dbamy o to, abyście Państwo byli zadowoleni z naszych usług. Pragniemy pozyskiwać Klientów na długie lata. Pomaga nam w tym wysoko wykwalifikowana kadra, która ma wieloletnie doświadczenie teoretyczne i praktyczne. Nasze ryby hodowane są w sposób tradycyjny, wg. starej tradycji. Dbamy o to, aby przyrządzane przez Państwa potrawy smakowały jak najlepiej. Zapraszamy!

OFERTA

Nasze Gospodarstwo od 1991 roku zajmuje się tradycyjną hodowlą różnego rodzaju gatunków ryb. W naszych stawach hodowlanych znajdują się takie gatunki ryb, jak:
* karp
* amur
* tołpyga
* sum
* szczupak
* karaś."

KONTAKT
ul. Kasztanowa 38,
21-220 Siemień,
Telefon: (83) 354 70 04

Ostatnio dodane w okolicy

Firma oferuje naturalne wyroby z gęsi, kaczek, indyka i nie tylko. Więcej ze strony www: "Na Polesiu zachodnim znajduje się Równina Parczewska. Mezoregion bogaty w lasy, zbiorniki wodne, oraz... Czytaj dalej »
w odległości: 4.50 km
Skarby Natury to Olejarnia (tłoczenie na zimno) www.skarbynatury.eu , Gościnne Gospodarstwo Ekologiczne, Izba Produktów Lokalnych Zielonego Pierścienia, Quest "Z zamiłowania do natury" http://www.... Czytaj dalej »
w odległości: 46.24 km

Komentarze