Gospodarstwo Rybackie "Stawy"

Dodane przez:

, 26/07/2011

Ostatnia aktualizacja: 14/11/2011

Adres:
Stawy 2A
Imielno, Świętokrzyskie 28-313
Polska
Telefon: 600 425 106
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 3.5 (2 głosy)

Opis

"Nasze gospodarstwo rybackie zajmuje się głównie hodowlą karpia królewskiego, ale w naszej hodowli można również znaleźć takie ryby jak sandacz, pstršg, sum, amur, tołpyga, karaœ i szczupak. Produkcja odbywa się od wylęgu poprzez narybek, kroczek aż do ryby handlowej. Ryby z naszego gospodarstwa mają wyjątkowe walory smakowe gdyż dokarmiane są tylko zbożem (kukurydzą, jęczmieniem, pszenicą i pszenżytem), dzięki czemu wychodowana ryba jest rybą ekologiczną. Wieś Stawy położone są w malowniczej dolinie Nidy. Większość stawów oparta jest na wodzie opadowej i małych ciekach, pierwszej klasy czystości. Jakość produkowanych ryb gwarantuje ścisła współpraca z Wojewódzkim Inspektoratem Weterynaryjnym w Kielcach Dysponujemy specjalistycznym transportem do przewozu ryb żywych. "

Ostatnio dodane w okolicy

Dębnik 52 to rodzinne gospodarstwo ekologiczne w Dębniku k. Krzeszowic (woj. małopolskie), położone na terenie malowniczego Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskie, z własną hodowlą kóz, krów Jersey... Czytaj dalej »
w odległości:
Od początku lat 80. nasza firma rozwija się w branży produkcji świeżych jaj konsumpcyjnych. Pierwszą fermę założyli Emilia i Lech Mizgier. Ferma rodziców Tomasza Mizgiera miała 500 kur, a znoszone... Czytaj dalej »
w odległości:

Komentarze