Green Farm - gospodarstwo rolne

Dodane przez:

, 14/10/2011

Ostatnia aktualizacja: 18/10/2011

Adres:
Małe Leźno 18/3
Brzozie, Kujawsko-Pomorskie 87-313
Polska
Telefon: 48693437237
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 2.5 (4 głosy)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
Javascript is required to view this map.

Opis

Gospodarstwo ekologiczne oferujące zboża, owoce a także mięso ślimaków. Wiecej informacji ze strony www gospodarstwa:

"Jesteśmy pierwszą w Polsce farmą uprawiającą komosę ryżową – Quinoę!!! Dotychczas produkty z tej rośliny były dostępne tylko dzięki importowi z Ameryki Południowej lub upraw ekologicznych w Europie. Musiały więc przejeżdżać tysiące kilometrów, być składowane, przechowywane i przechodzić przez ręce wielu pośredników zanim trafiły do odbiorców. Te fakty w połączeniu z brakiem nadzoru w obszarze sposobu uprawy tej rośliny poza Europą (używanych w trakcie uprawy środków ochrony roślin i nawozów) dają nam zasadniczą przewagę nad produktami importowanymi.
Nasza farma jest poddana nadzorowi ekologicznemu (firma certyfikująca naszą produkcję to EKOGWARANCJA PTRE – http://ekogwarancja.pl ), znajduje się w środku Europy i nie jesteśmy pośrednikiem tylko producentem (certyfikat ekologiczny na tę uprawę uzyskamy najprawdopodobniej w 2011 roku). Mamy nadzieję, że przedstawione przez nas fakty są wystarczającą argumentacją dla wszystkich, zamierzających zaopatrywać się u nas w produkty z quinoi zwanej matką zbóż – więcej o samej Quinoi w zakładce tematycznej.

Nasze uprawy :
- Quinoa, czyli komosa ryżowa
- Cytryniec chiński
- Jagody Goji
- Tarczyca bajkalska
- Jarzębina słodka
- Jabłoń Niedźwieckiego
- Kolcowój chiński

HODOWLA ŚLIMAKÓW
Od kilku lat hodujemy ślimaki Helix Aspersa Maxima. Nasza hodowla mieści się w najczystszym regionie Europy, w południowo wschodniej Polsce, u podnóża pasm górskich będących przedgórzem Bieszczad i dalej pasma Karpat. W promieniu kilkudziesięciu kilometrów nie ma większych zakładów przemysłowych, jest za to mnóstwo lasów, łąk i niczym nie skażonej przyrody. Wszyscy koneserzy ślimaków wiedzą, że ślimaki wyhodowane w Polsce mają niepowtarzalny smak, z którym nie mogą równać się ślimaki wyhodowane na południu Europy czy w północnej Afryce. To umiarkowany klimat Polski, z optymalnymi dla ślimaków temperaturami, wilgocią i bez nadmiernych upałów decyduje o wspaniałych efektach hodowli. Nasza hodowla jest prowadzona zgodnie ze wszystkimi przepisami regulującymi taką działalność i pod stałym nadzorem weterynaryjnym."

KONTAKT
"GREEN FARM" Gospodarstwo Rolne
Małe Leźno, 18/3
87-313 Brzozie
Tel.: +48693437237

Ostatnio dodane w okolicy

Witam. Oferuję sery Kozie krowie podpuszczkowe z ziołami lub czyste, masło, twarogi, jogurty, kefir, chleb na zakwasie, jajka, mleko. Produkty z gospodarstwa ekologicznego. Polecam i zapraszam do... Czytaj dalej »
w odległości: 15.16 km
Wytwórnia Makaronu bio przy certyfikowanym gospodarstwie ekologicznym. Więcej informacji ze strony www gospodarstwa: "INFORMACJE O NASZYM GOSPODARSTWIE EKOLOGICZNYM Od 1986 roku Państwo... Czytaj dalej »
w odległości: 15.93 km

Komentarze