HANAT - Gospodarstwo Sadownicze

Dodane przez:

, 10/11/2012

Ostatnia aktualizacja: 20/10/2014

Adres:
Kleczanów 87
Obrazów, Świętokrzyskie 27-641
Polska
Telefon: 500 828 598
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 3.5 (11 głosów)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
777
Javascript is required to view this map.

Opis

HANAT to gospodarstwo sadownicze, producent wielkoowocowych czereśni oraz wielkoowocowych orzechów laskowych dla Ciebie. www.hanat.pl
Gospodarstwo Sadownicze i sady HANAT zlokalizowane są na Płaskowyżu Wyżyny Sandomierskiej, na terenie dwóch gmin, Obrazów i Wilczyce w miejscowości Kleczanów 87 na trasie Sandomierz - Opatów. Jest tu optymalny mikroklimat jak i wspaniałe gleby sprzyjające uprawie owoców. Ziemia Sandomierska to sadownictwo a jej owoce to : czereśnie, orzechy laskowe, także orzechy włoskie . Czyste powietrze oraz specyficzne warunki klimatyczno-glebowe, sprawiają że smaku naszych owoców nie zapomnisz nigdy. HANAT to producent, wielkoowocowych czereśni i orzechów laskowych. Sadownictwo to nasza pasja, zapraszam po owoce z naszego sadu w tym sezonie :) www.GospodarstwoSadownicze.com.pl
Czereśnie to owoce których w sezonie poszukują konsumenci zwłaszcza świeżych i dużych bez zbędnych dodatków... My takie owoce czereśni mamy i produkujemy zgodnie z Dobrą Praktyką Sadowniczą dla Ciebie. Czereśnie poprawiają apetyt są antytoksyczne i odtruwające organizm . Poza tym sa bardzo smaczne więc warto je spożywać w czereśniowym sezonie. Jedz czereśnie bo są dietetyczne, regulują żołądek i usuwają fermentacje gnilną .To także witaminy grupy B też A i C . Zapraszam po te wspaniałe owoce do Gospodarstwa Sadowniczego HANAT w sezonie 2013.
Polecamy świeże owoce następujących odmian : Vega, Van, Sam, Summit, Vanda, Korvic, Hedelfińska, Kordia, Regina .
Orzechy laskowe gospodarstwa sadowniczego HANAT to cenny surowiec dla cukierników, piekarzy a także dla przemysłu farmaceutycznego i nie można ich zastąpić innymi owocami, zwłaszcza że mają najwyższą wartość odżywczą. Olej z orzechów laskowych jest lepszy od oliwy z oliwek. Orzech laskowy polecam nie tylko za walory smakowe ale i zdrowotne, jest idealny do codziennego spożywania przez każdego z nas przez cały rok. Zapraszam po te cudowne owoce do nas, jako producenta orzechów. www.GospodarstwoSadownicze.com.pl
Produkujemy owoce orzechów laskowych takich odmian jak: Cosford, Webba Cenny, Kataloński, Barceloński, Olbrzym z Halle.
Zapraszam:) do zobaczenia naszych kanałów filmowych nr.1 http://www.youtube.com/user/GospodarstwoHANAT?gl=PL i nr.2 http://www.youtube.com/user/HANATgospodarstwo na You Tube Więcej informacji na www.hanat.pl Zapraszam :)

Ogłoszenia

10/11/2012
Świętokrzyskie/sandomierski

Zobacz przed posadzeniem sadzonki leszczyny czyli orzecha laskowego roczne i dwuletnie, odmiany towarowe, Barceloński, Kataloński, Olbrzym z Halle, Cosford i inne. Dobór stanowiska i odmiany głównej jak i zapylaczy to bardzo istotna sprawa która ma ogromny wpływ na późniejsze plonowanie. Nie mniej ważna jest rozstawa czy też ochrona przed chorobami i szkodnikami. Czy ciąć młody sad? Jeżeli tak, to jak? Problemów i dylematów na początek pełno. Także uprawa leszczyny to nie taka prosta sprawa.
Polecamy swą pomoc w znalezieniu, doborze sadzonek orzecha laskowego (również orzecha włoskiego, szczepionego), planowaniu nasadzenia, późniejszego prowadzenia sadu itd... Zapraszam do kontaktu ;) Odmiany wielkoowocowe, jak wyglądają owoce i drzewa można zobaczyć na foto i filmikach na www.hanat.pl Także tutaj >>> http://www.youtube.com/watch?v=6zTD0rWEjck ZAPRASZAM.

Ostatnio dodane w okolicy

Nasze Gospodarstwo Ekologiczne posiada Certyfikat Rolnictwa Ekologicznego. W naszej bogatej ofercie znajdują się głównie warzywa: marchew, pietruszka, buraczki, dynie różnych odmian, rabarbar,... Czytaj dalej »
w odległości: 14.62 km
O nas Jesteśmy czwórką młodych entuzjastów dla których uprawa ziemi to coś więcej, niż produkowanie warzyw i owoców. Wierzymy, że każdy poprzez codzienne wybory żywieniowe może zmieniać świat –... Czytaj dalej »
w odległości: 28.66 km

Komentarze