Harfa Traw - gospodarstwo ekologiczne

Dodane przez:

, 5/02/2012

Ostatnia aktualizacja: 5/02/2012

Adres:
Rożnowice 317
Rożnowice, Małopolskie 38-323
Polska
Telefon: 518 439 618
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
sklep internetowy
Javascript is required to view this map.

Opis

Gospodarstwo posiada certyfikatem rolnictwa ekologicznego. W ofercie ostropest plamisty ,łuska gryczana, słoma owsiana, orkisz, dzika róża, łuska orkiszowa, lawenda lekarska oraz siano ekologiczne. Sklep w którym można nabyć wszystkie produkty znajduje się w Krakowie. Zakupów można także dokonać w sklepie internetowym na http://harfatraw.pl. Więcej informacji ze strony WWW:

"Postanowiliśmy w tym krystalicznie czystym zakątku stworzyć wolne od chemii zielarskie Gospodarstwo Ekologiczne. W styczniu 2010 roku otrzymaliśmy Certyfikat Rolnictwa Ekologicznego. Nie stosujemy nawozów sztucznych ani środków ochrony roślin. Pragniemy aby w naturalnym środowisku współżyć mogły ze sobą rośliny przez nas hodowane z "chwastami" i zwierzętami. Traktujemy je jak pomocników. Zamiast środków ochrony roślin stosujemy np. odwary z pokrzywy i innych dziko rosnących na naszych łąkach roślin.

Jako pierwsze zioło w uprawie wybraliśmy ostropest plamisty. Ziele magiczne, pociąga swoją niedostępnością, siłą i ogromną skutecznością w działaniu. O skuteczności ostropestu wiedzieliśmy już wcześniej. Słyszeliśmy o niezwykłych leczniczych właściwościach tej rośliny, która przywróciła zdrowie kilku naszym znajomym.

Już po raz drugi mieliśmy żniwa. Proponujemy Państwo najwyższej jakości ziarno ostropestu plamistego wyhodowane w czysty, ekologiczny wolny od zanieczyszczeń sposób. Zbiór 2010 jest już dostępny w naszym sklepie internetowym.

W naszym ogrodzie ziołowym zagościł ostatnio również kwiat lawendy, zasuszony, czysty, o pięknym słodko-pachnącym zapachu. Kwiat lawendy lekarskiej ma działanie uspakajające, relaksuje i ułatwia sen. Doskonale sprawdza się także jako dodatek do wyrobów kulinarnych, herbat, ciast i ciasteczek. Nasze babcie suszyły lawendę jako środek skuteczny przeciw molom.

Kolejnym produktem naszego gospodarstwa jest słoma owsiana. Polecamy codzienne kąpiele owsiane oczyszczające i odprężające nasze ciało. Wskazane szczególnie u osób osłabionych i nerwowych z dolegliwościami reumatycznymi. Nasza ekologicznie czysta słoma owsiana pozwali zmienić codzienną kąpiel w odprężający rytuał.

Troszcząc się o zdrowie i dobry sen, w tym roku rozpoczynamy również produkcję leczniczych poduszek z łuski gryczanej. Całkowicie naturalne, wykonane z wysokiej jakości łusek ekologicznie wytwarzanej gryki poduszki pozwolą zapomnieć o dyskomforcie i bólach kręgosłupa podczas snu. Poduszki z łuski gryczanej dzięki swym walorom sa niezastąpione w rehabilitacji kręgów szyjnych i głowy.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego!

1 stycznia 2010 roku uzyskaliśmy Certyfikat Rolnictwa Ekologicznego. Jednostką certyfikujacą jest Biuro Certyfikacji - COBICO. Nie stosujemy nawozów sztucznych ani środków ochrony roślin. Zapraszamy do zakupów ekologicznych produktów w naszym sklepie.

OFERTA
Ostropest plamisty
Łuska gryczana
Słoma owsiana
Orkisz
Dzika róża
Łuska orkiszowa
Lawenda lekarska
Siano ekologiczne

KONTAKT
Gospodarstwo Ekologiczne Harfa traw, Rożnowice 317, 38-323 Rożnowice
Sklep Harfa traw, ul. Urzędnicza 55/7, 30-040 Kraków, NIP: 646 173 62 74, REGON: 270182428
tel: 518 439 618."

Ostatnio dodane w okolicy

Oferujemy ekologiczne warzywa, owoce i zioła. Uprawiane w tradycyjnym gospodarstwie rodzinnym. Zapewniamy dowóz na terenie Jasła, Pilzna, Dębicy, Tarnowa, Bochni, Brzeska i Krakowa. Duży wybór,... Czytaj dalej »
w odległości: 10.38 km
Gospodarstwo oferuje wyżywienie w oparciu o dania kuchni staropolskiej z wiejskich produktów idealnie czystych ekologicznie, więcej informacji ze strony www gospodarstwa: "O NAS Nasze... Czytaj dalej »
w odległości: 20.54 km

Komentarze