Herbaty Veertea

Dodane przez:

, 13/04/2016

Ostatnia aktualizacja: 13/04/2016

Adres:
Szczecińska 32
Koszalin, Zachodniopomorskie 75-137
Polska
Telefon: +48 884 071 048
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
sklep internetowy
Promień dostarczania: 
1 000
Javascript is required to view this map.

Opis

Polecamy nasze herbaty Veertea.
Nasze herbaty Veertea są idealnym rozwiązaniem dla Twojego miejsca. Stworzyliśmy je, aby pieścić zmysły Twoich gości. Jesteśmy producentem herbaty, który dba o to, by Veertea była najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak, prestiż oraz szybki i profesjonalny serwis.
Veertea to przede wszystkim wspaniała jakość. Jeśli o nią chodzi – nie ma kompromisu. W małych kopertach zamknięte jest ogromne dobrodziejstwo liści kenijskiej herbaty, naturalny susz owocowy i 100% polskich ziół. Nie używamy sztucznych barwników, ani konserwantów.
Choć smak jest tak bardzo subiektywny, dbamy o to, by Twoi goście mieli solidny wybór. Nasza oferta to aż 9 smaków − od czarnej przez herbatki owocowe, aż po klasyczne zioła! Są to najczęściej wybierane i poszukiwane smaki przez klientów. Opracowane na podstawie wieloletniej analizy zakupowej klientów.
Zapraszamy na stronę www.veertea.com oraz do naszego sklepu mieszczącego sie w Koszalinie przy ul. Szczecińskiej 32

Ostatnio dodane w okolicy

Gospodarstwo posiada certyfikat ekologiczny. Podstawowym profilem działalności jest hodowla kóz i przetwórstwo mleka koziego. W ofercie mleko kozie, kefir kozi, serek kozi świeży oraz ser kozi typu... Czytaj dalej »
w odległości: 9.15 km
Nasza rodzina od wielu lat zajmuje się połowem ryb i ich sprzedażą. Prowadzimy całoroczny sklep rybny w którym oferujemy ryby świeże a także ryby wędzone z naszej wędzarni. W okresie letnim... Czytaj dalej »
w odległości: 10.49 km

Komentarze