Hodowla Gęsi - gospodarstwo w Reklinie

Dodane przez:

, 1/03/2012

Ostatnia aktualizacja: 1/03/2012

Adres:
Reklin 22
Siedlec k. Wolsztyna, Wielkopolskie 64-212
Polska
Telefon: (068) 384 85 70, 697 246 051
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 5 (4 głosy)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

Gospodarstwo prowadzi hodowlę gęsi metodami ekologicznym. Gęsi karmione są w sposób naturalny. W ofercie gęsi na ubój (tylko na zamówienie klienta) oraz jaja wylęgowe. Więcej ze strony www:

"Jesteśmy gospodarstwem specjalizującym się w humanitarnej i ekologicznej hodowli gęsi. Hodowlę gęsi prowadzimy już z powodzeniem od 30 lat.

PROFIL PRODUKCJI
Profil gospodarstwa opiera się na: - hodowli gęsi w celu produkcji jaj wylęgowych - hodowli gęsi na ubój (tylko na zamówienie). Ferma posiada w ofercie wydmuszki z jaj gęsich. Hodowla gąsek na nioski w celu produkcji jaj wylęgowych jest głównym kierunkiem w działalności naszego gospodarstwa. W ramach tygodniowej produkcji mozemy uzyskać ok. 1500 jaj wylęgowych. Staramy się aby nasze produkty były jak najwyższej jakości.

Żywienie gęsi...
Nastawiliśmy się na klientów którzy cenią ekologiczną jakość. Nasze gęsi karmione są w sposób naturalny. NIE STOSUJEMY KARMIENIA GĘSI NA STŁUSZCZONE WĄTROBY !!! Produkty żywieniowe uzyskiwane są z czystych naturalnych roślin i warzyw otrzymanych z naszych upraw. W okresie zimowym gęsi otrzymują pożywienie w postaci mieszanki pasz (owies, jęczmień, marchew itp.) i witaminy, natomiast latem są to trawy i inne gólnodostępne produkty żywieniowe. Jest to zatem czysta produkcja oparta wyłącznie na naturalnych składnikach bez tak popularnych w innych krajach dodatkow chemicznych.

KONTAKT
Gospodarstwo Rolne
w Reklinie
Hodowla Gęsi

Adres korespondencyjny:
Reklin 22
64-212 Siedlec k. Wolsztyna
woj. Wielkopolskie
Telefon (068) 384 85 70
Telefon kom. 697 246 051"

Ostatnio dodane w okolicy

Pensjonat oferuje tradycyjne pasztety z dziczyzny bez konserwantów, ulepszaczy i sztucznych barwników. Firma wyróżniona certyfikatem Slow Food oraz przynależnością do Europejskiej Sieci Regionalnego... Czytaj dalej »
w odległości: 7.61 km
W ofercie świeże szparagi oraz inne warzywa, więcej informacji ze strony www: "Oferujemy Państwu wyjątkowe szparagi wraz z dowozem. Uprawą zajmujemy sie już blisko 20 lat. Ten okres czasu... Czytaj dalej »
w odległości: 13.93 km

Komentarze