Hodowla Zielononóżki Sokołowo Budzyńskie

Dodane przez:

, 3/02/2014

Ostatnia aktualizacja: 3/02/2014

Adres:
Sokołowo Budzyńskie, Wielkopolskie
Polska
Telefon: 502495001
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 5 (31 głosów)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
Javascript is required to view this map.

Opis

W kwietniu 2011 roku rozpoczęliśmy hodowlę kur zielononóżek. Wybraliśmy tę rasę kur ponieważ znoszą one jajka znakomite w smaku, zawierają do 30 % mniej cholesterolu od zwykłych jaj, jak również stanowią najlepsze źródło aminokwasów, wielonasyconych kwasów tłuszczowych, witamin i związków mineralnych. Kury w naszym gospodarstwie przebywają na całorocznych wybiegach.
Gospodarstwo specjalizuje się w hodowli kur zielononóżek. Posiadamy kury tylko tej rasy, co gwarantuje najwyższą jakość oraz brak możliwości pomylenia jajka od kury innej rasy. Posiadamy średnio ok 100 szt. kur niosek oraz kilka kogutów, które również oferujemy na sprzedaż.

Raz w tygodniu jest możliwość dowozu jajek do Poznania.

Ogłoszenia

3/02/2014
Wielkopolskie/chodzieski

Sprzedam jajka od kur zielononóżek z wolnego wybiegu. Są to jajka znakomite w smaku, zawierają do 30 % mniej cholesterolu od jaj kur innych ras, jak również stanowią najlepsze źródło aminokwasów, wielonasyconych kwasów tłuszczowych, witamin i związków mineralnych

Raz w tygodniu możliwość dowozu jajek do Poznania.

Telefon: 502 495 001

Ostatnio dodane w okolicy

W ofercie gospodarstwa tradycyjny chleb wiejski własnego wypieku. Więcej informacji ze strony www: "Gospodarstwo Agroturystyczne Młyn – Ruda prowadzone jest przez rodzinę Piątkowskich od 2004 roku... Czytaj dalej »
w odległości: 8.98 km
Masarnia oferuje kiełbasy, szynki, schab, podroby, wędliny, oraz kiełbasy wędzone. Zakład Rzeźniczo-Wędliniarski do produkcji swoich wyrobów używa wyłącznie żywca krajowego z małych, lokalnych... Czytaj dalej »
w odległości: 14.27 km

Komentarze