Jagniącina z gospodarstwa

Dodane przez:

, 14/12/2016

Ostatnia aktualizacja: 14/12/2016

Adres:
ruda, 39
Bednary, Łódzkie 99-416
Polska
Telefon: 602728686
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
80
Javascript is required to view this map.

Opis

Prowadzimy 60 ha. gosp. w centralnej Polsce, niedaleko warszawy w którym królują owce. Pasą się na kilkudziesięciu hektarach ogrodzonych pastwisk, co sprawia że ich mięso posiada bardzo wysokie walory odżywcze i zdrowotne a system hodowli jest bardzo przyjazny zwierzętom i naturalny. Posiadamy kilka ras w tym 2 objęte Programem Ochrony Zasobów Genetycznych- tj. prymitywną Wrzosówkę, której mięso przypomina dziczyznę i szlachetniejszą Corriedale. Posiadamy także krzyżówki ras mięsnych- w sumie kilkaset matek. Jagnieta ubijane są w pobliskiej ubojni w różnych wagach, w zależności od potrzeb. W miarę możliwości oferujemy dowóz tuszek jagnięcych do Warszawy bądź Łodzi. Tel. 602728686

Ostatnio dodane w okolicy

Oferujemy produkty wytwarzane na bazie starych odmian jabłoni z własnego gospodarstwa ekologicznego. Owoce do wytwarzania naszych produktów pochodzą z własnego, 50-cio letniego sadu ekologicznego... Czytaj dalej »
w odległości: 13.36 km
Jesteśmy firmą rodzinną, która od niedawna rozpoczęła tłoczenie naturalnych soków. Soki z Wiatrowego Sadu produkowane są głównie z owoców z własnego gospodarstwa sadowniczego, położonego w pobliżu... Czytaj dalej »
w odległości: 29.73 km

Komentarze