Jaja - Ekologiczna hodowla zielononóżek kuropatwianych

Dodane przez:

, 25/09/2015

Ostatnia aktualizacja: 25/09/2015

Adres:
Gajnik 1A
Międzylesie, Dolnośląskie 57-530
Polska
Telefon: 505074589
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
120
Javascript is required to view this map.

Opis

Hodujemy zielononóżki kuropatwiane u podnóża Masywu Śnieżnika. Kury utrzymywane są w sposób ekologiczny, żywimy je trawą, zbożem i warzywami. Jajka zielononóżek w porównaniu z jajami innych ras kur dostępnych w naszych okolicach mają mniej "złego cholesterolu" (LDL), słabiej uczulają i posiadają dużo lepszy stosunek kwasów tłuszczowych omega-3 do omega-6 niż inne jaja, dzięki czemu mają dobroczynny wpływ na organizm człowieka. Cena jaj waha się od 70 do 90 gr za sztukę, w zależności od wielkości. Istnieje możliwość dowozu jaj do Wrocławia.
Zapraszam do zakupu jajek, a przy okazji odwiedzenia naszego domku wypoczynkowego i pojeżdżenia konno. Prócz ekologicznych jaj nasi goście mają okazję spróbować własnoręcznie wyrabianych białych serów z krowiego mleka i pysznej, zdrowej, domowej kuchni, w tym również bezglutenowej.

Darek 505 074 589
www.gajnik.com

Ostatnio dodane w okolicy

Zajmujemy się sprzedażą produktów ekologicznych. Zakupów można dokonać poprzez stronę www oraz w naszym sklepie w Bystrzycy Kłodzkiej przy ul. Strażackiej 13A/12 (HALA TARGOWA) Czytaj dalej »
w odległości: 12.58 km
Gospodarstwo oferuje potrawy oparte na lokalnych, sezonowych produktach naturalnych, ziołach z ogródka i egzotycznych dodatkach. Stosowane są składniki podstawowe, jak najmniej przetworzone,... Czytaj dalej »
w odległości: 15.23 km

Komentarze