Jajka z Hodowli i Chowu Wolnego Wybiegu-Nowa Sól

Dodane przez:

, 21/06/2018

Ostatnia aktualizacja: 21/06/2018

Adres:
Konradowo 2c
Otyń, Lubuskie 67-106
Polska
Telefon: 506 922 590
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
100
Javascript is required to view this map.

Opis

Jajka z Hodowli i Chowu Drobiu Nieśnego z Wolnego wybiegu Michał Burzyński

W dzisiejszej dobie żywności ekologicznej, potrafimy znaleźć wiele oszustów, którzy pod przykryciem ekologii potrafią sprzedać kłamstwo, dlatego jesteśmy gospodarstwem, które chce zaprosić każdego chętnego nabywcę na odwiedziny w celu rozmowy i pokazania sposobu karmienia, strategii w Chowie Kur.

Nasze jajka słyną z wysokich walorów smakowych. Dlaczego? Przede wszystkim jest to Opl tzw. zerówka, jest to wolny wybieg, w którym kura ma dostęp do wybiegu, słońca e.t.c. Kura w ciągu dnia jest karmiona mieszanką zbóż bez GMO, czyli bez chemii, bez mączek pochodzenia zwierzęcego, stymulatorów nieśności i wzrostu, antybiotyków, sztucznych aminokwasów itd. Dzięki marchwi i owsa, które są podawane w ciągu dnia; żółtko ma naturalną słodycz, dlatego zachęcamy wszystkich klientów by pierwszy raz spróbować naszego produktu "na miękko" :)

Oferujemy:
-Odbiór osobisty
-Dowóz do klienta do 25km(możliwosć jest dalsza, jeżeli zamówienie będzie "większe", bądź jeśli mamy w danej miejscowości nabywców)
-Wystawiamy faktury, stemplujemy, oraz pakujemy w specjalne opakowania jeśli jest taka konieczność :)

Zamów 10, spróbuj i zapraszamy do współpracy :)

Zapraszamy do kontaktu poprzez:
Telefon: +48 506 922 590
Stronę Fb: https://www.facebook.com/jajaswojskie/

Ostatnio dodane w okolicy

Gospodarstwo winiarskie z tradycjami i bogatą ofertą obejmującą obsługę enoturystyki, szkółkarstwo i winiarskie przetwórstwo. Więcej informacji ze strony www: "Winnica Kinga wyróżnia się na tle... Czytaj dalej »
w odległości: 6.55 km
Oferujemy pierogi: -prosto ze stolnicy -ręczne lepione -wg. tradycyjnych receptur - z najwyższej jakości składników - z doskonałym farszem - zdrowe - naturalne - bez konserwantów... Czytaj dalej »
w odległości: 8.67 km

Komentarze