Jarmark Wnet

Dodane przez:

, 26/06/2013

Ostatnia aktualizacja: 26/06/2013

Adres:
Ząbkowska 27
Warszawa, Mazowieckie
Polska
Telefon: 501-214-638
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 5 (1 głos)
Dostarczamy: 
sklep internetowy
Javascript is required to view this map.

Opis

Naszą ideę handlu bezpośredniego zainicjował Krzysztof Skowroński wraz z ekipą Radia Wnet we wrześniu 2012 r. Od tamtego czasu setki warszawiaków zaopatrują się w zdrowe, smaczne, wyłącznie polskie warzywa, owoce, miody, nabiał, wędliny, pieczywo i inne towary dowożone przez rolników lub oferowane bezpośrednio od sprawdzonych producentów.

Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem sklepu internetowego www.rolnikwnet.pl, na Jarmarku Wnet w każdą sobotę w "Koneserze" na ul. Ząbkowskiej lub w kanale hurtowym.

W związku z dynamicznym rozwojem zapraszamy również do współpracy producentów wysokiej jakości warzyw, owoców oraz przetworów produkowanych zgodnie z tradycyjnymi metodami z terenu całej polski.

Kontakt:

Grzegorz Wrześniewski
Kierownik ds. handlowych
mail: grzegorz.wrzesniewski@radiownet.pl
telefon: 501 214 638

Ostatnio dodane w okolicy

Slow Market to weekendowy targ kulinarny nad Wisłą. Jesteśmy przy wyjściu z Metra CN Kopernik, obok pomnika Syrenki. Co sobotę i niedzielę wystawiają się tu stołeczne lokale gastronomiczne i... Czytaj dalej »
w odległości: 1.96 km
DietBox.pl to projekt pary dietetyków, który rozpoczął się w marcu 2010 roku. Obecnie firma zatrudnia dwadzieścia osób, a nad pełnowartościowym menu czuwa zespół trzech szefów kuchni oraz dyplomowany... Czytaj dalej »
w odległości: 2.07 km

Komentarze