Jaśkowa Zagroda

Dodane przez:

, 12/01/2013

Ostatnia aktualizacja: 9/11/2013

Adres:
Poznańska 23
Napachanie, Wielkopolskie 62-090
Polska
Telefon: 61 670 62 44
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 5 (1 głos)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

Jaśkowa Zagroda, to niewielka rodzinna restauracja.
U nas zjesz jak w domu u mamy albo babki. Wszystko przyrządzamy sami, począwszy od drobinek takich jak makaron, kluchy na łachu, szagówki, pierogi na całych daniach kończąc. Specjalizujemy się również w przeróżnych słodkich wypiekach, nasze torty cieszą się ogromną popularnością. A dlaczego...?

Dlatego, że przyrządzamy wszystko na naturalnych, wyselekcjonowanych składnikach od lokalnych gospodarzy, od naszych kochanych sąsiadów wokół Napachania i Puszczy Nadnoteckiej. Na przykład śmietana na tort pochodzi od krów pani sołtysiny z Nadnoteckich łąk!

Czasem zdarza się, że goście jedząc u nas mają łzy w oczach, bo przypominają im się stare dobre czasy dzieciństwa. Dla takich wzruszających chwil warto żyć i spędzać godziny w kuchni... dla nas to przyjemność.
Oprócz dań podawanych na miejscu organizujemy również przyjęcia okolicznościowe, catering, potrawy zamawiane np. na święta.

Jeśli nas odwiedzisz na pewno uraczymy się smakołykami o których być może już zapomniałeś?

Możemy pochwalić się kilkoma cennymi nagrodami. Choć nasi goście są dla nas najważniejsi nie tylko oni nas doceniają.
Niektóre z nagród:
2013r. certyfikat "Jakość Tradycja" za "Zakwas do żuru" ( z mąki żytniej z tradycyjnego młyna, z przyprawami, bez żadnej chemii i ulepszaczy - na nim gotujemy nasz żur)
2013r. III miejsce w konkursie "Nasze kulinarne Dzidzictwo, Smaki Regionów" za zupę szczawiową i pieczeń z karkówki z szagówkami i kapustą szmurowaną
2011r. Perła za najlepszą potrawę regionalną: śledź w oleju rydzowym oraz szare kluchy z chrupiącą okrasą i kapustą zasmażaną
2010r. III miejsce w konkursie "Nasze kulinarne Dzidzictwo, Smaki Regionów" za śledzia w oleju rydzowym i szare kluchy z okrasą i kapustą ziemniaczaną
wrzesień 2010r. zostaliśmy członkiem Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolska
2010r. II miejsce w konkursie "Nasze kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów" za pyry z gzikiem i polewkę.

Jeśli jesteś zainteresowany - więcej informacji na naszej stronie internetowej oraz facebooku.
www.facebook.com/zagrodajaskowa

Oczywiście, co najważniejsze - zapraszamy do Jaśkowej Zagrody!

Ostatnio dodane w okolicy

MARK-DROB działa na polskim rynku od 1968 roku. Korzenie firmy wywodzą się z Gospodarstwa Rolnego, zajmującego się początkowo produkcją jaj konsumpcyjnych. Obecnie posiadamy własną hodowlę kurcząt... Czytaj dalej »
w odległości: 11.42 km
Piekarnia Sarnowska oferuje Państwu chleby na naturalnym zakwasie. Nie produkujemy na masową skalę, ale uczciwie wytwarzamy. Nie chodzimy na skróty, bo 1 bochenek chleba powstaje w ciągu niemal 24... Czytaj dalej »
w odległości: 11.92 km

Komentarze