JEdynie - produkcja i sprzedaż warzyw

Dodane przez:

, 11/01/2014

Ostatnia aktualizacja: 11/01/2014

Adres:
Wawrzeńczyce 84
Wawrzeńczyce, Małopolskie 32-125
Polska
Telefon: 503660877
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 4 (2 głosy)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
25
Javascript is required to view this map.

Opis

Ponad 50 gatunków dyni. Dla smakoszy, koneserów i poszukujących nowych smaków. Egzotyczne, poszukiwane i niedostępne odmiany wyhodowane zaledwie 20 km od Krakowa!

JEdynie to miejsce pod Krakowem, na niewielkiej farmie. Specjalizujemy się w uprawie dyni jadalnych jak i ozdobnych. Obecnie posiadamy w ofercie ponad 50 gatunków. Ponad to zajmujemy się uprawą innych warzyw:
-kapusty pekińskiej, włoskiej, białej, czerwonej
-papryki słodkiej:czerwonej, żółtej, fioletowej, pomarańczowej
-papryki ostrej: habanero czerwone, chocolate i białej; jalapenos, pepperoni, chilli pomarańczowej i czerwonej

Wyhodowane z troską i starannością od dawna zachwycają smakiem i pozyskują z roku na rok coraz więcej zwolenników. Swoją wiedzę i doświadczenie stale poszerzamy i uzupełniamy o kolejne gatunki i odmiany.
Stosujemy metodę zielonego nawozu i zmiany stanowiska, tak by gleba się zregenerowała i nie wyjałowiała długoletnią uprawą. Nie używamy nawozów sztucznych na plantacjach dyń i dlatego bez obawy polecam jedzenie pewnych gatunków ze skórką. Doświadczenie w uprawach przejawia się u nas w tym, że mamy wyselekcjonowane gatunki z oryginalnych nasion, które z powodzeniem radzą sobie w Polskich warunkach bez konieczności "dokarmiania" chemią.

Nasza oferta skierowana jest dla konsumentów detalicznych jak i hurtowych.

Ostatnio dodane w okolicy

Oferujemy duże ilości jaj wiejskich z własnego gospodarstwa od kur karmionych TYLKO swojskimi paszami, co sprawia, że jajka mają szczególne walory smakowe. Cena to 0,80zł/ szt. W sprzedaży też: -... Czytaj dalej »
w odległości: 6.67 km
Gospodarstwo oferuje ekologiczne warzywa i owoce. Dodatkowo na miejscu zakupić można również jaja, kury oraz mleko. Więcej ze strony www: "O NAS Nasze gospodarstwo położone jest między rzeką... Czytaj dalej »
w odległości: 7.28 km

Komentarze