Jesz Zdrowo-sklep z żywnością regionalną i ekologiczną

Dodane przez:

, 24/06/2013

Ostatnia aktualizacja: 24/06/2013

Adres:
Żwirki i Wigury 5/3B
Wrocław, Dolnośląskie 54-612
Polska
Telefon: 796-144-884
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 4.3 (3 głosy)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
5
Javascript is required to view this map.

Opis

Większość naszych produktów pochodzi od starannie wyselekcjonowanych lokalnych producentów, dzięki czemu docierają do nas w krótkim czasie, zachowując świeżość i najważniejsze walory smakowe. Oferujemy świeże pieczywo na zakwasie, sezonowe ekologiczne warzywa i owoce, sery zagrodowe, nabiał, tłoczone soki, miody, przetwory i całą gamę pysznych produktów ekologicznych i regionalnych.
Jesteśmy nie tylko sklepem, gdzie można kupić żywność. Jesteśmy też po to, by wspierać lokalnych producentów oraz propagować wiedzę o tym, jakie produkty warto jeść i jak je właściwie wybrać podczas codziennych zakupów. Wszystko to oferujemy w miłej i kameralnej atmosferze, w której można również zasięgnąć podstawowych informacji czy zapoznać się z ciekawymi przepisami.

Ostatnio dodane w okolicy

Sklep promujący produkty regionalne. Mieścimy się na terenie Hali Strzegomskiej BIS - Stoisko 62. Oferujemy Państwu żywność: - tradycyjną, regionalną, ekologiczną PRODUKTY NATURALNE ( bez... Czytaj dalej »
w odległości: 2.27 km
Oferta: Nasza firma jest firmą rodzinną a wiedza w niej przekazywana z pokolenia na pokolenie. Możecie Państwo u nas zakupić owoce prosto z naszej plantacji. Jesteśmy firmą lokalną, chcemy by... Czytaj dalej »
w odległości: 3.51 km

Komentarze