Jora Siedlisko - Pensjonat na Mazurach

Dodane przez:

, 3/04/2015

Ostatnia aktualizacja: 3/04/2015

Adres:
Jora wielka 24
Jora Wielka, Warmińsko-Mazurskie 11-730
Polska
Telefon: 602 206 112
Ocena: 
Brak głosów
Javascript is required to view this map.

Opis

Jora Siedlisko to urokliwe miejsce położone w sercu Mazur, pomiędzy Mikołajkami a Mrągowem. Nasz dom położony jest na kolonii skąd rozpościera się piękny widok na pagórkowate tereny najpiękniejszej części Mazur. Każdy znajdzie tutaj ciszę i ukojenie od miejskiego zgiełku oraz miejsce do spacerów, uprawiania sportów i relaksu. Wokół rozpościerają się łąki, lasy i pastwiska, a do Mikołajek i Mrągowa jest tylko 10 km. W odległości 3 km od naszego domu znajduje się Jezioro Tałty, które należy do szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Wyjeżdżając spod domu włączamy się bezpośrednio w szlaki rowerowe ciągnące się dziesiątkami kilometrów wokół jeziora Tałty i okolicznych miejscowości. Tuż przy domu znajduje się duży staw, z którego miłośnicy wędkowania, nawet nie profesjonaliści, mogą wyciągać wiadra karasi. Nasze karasie, żaby, jaskółki i nietoperze skutecznie likwidują komary, dzięki czemu wieczory możemy spędzać podziwiając uroki mazurskiej nocy lub przy ognisku. Znaleźliśmy to Siedlisko, aby uciec od warszawskiego stresu. Uzyskaliśmy dotacje unijne i dzięki temu mogliśmy wybudować duży dom i podzielić się tym miejscem z innymi ludźmi spragnionymi spokoju i wypoczynku w pięknej scenerii. Tak powstał nasz mały pensjonat!

Atrakcje w gospodarstwie:
- Rowery
- Staw rybny
- Miejsca do spacerów i nordic walking
- Wiata z grillem i miejsce na ognisko
- Warzywa z własnego ogródka
- Możliwość obserwacji dzikich zwierząt i ptaków
- Własne kury

Ostatnio dodane w okolicy

Gospodarstwo agroturystyczne oferujące dania kuchni regionalnej, własne przetwory, mięsa, kiełbasy, sery. Wszystkie potrawy przygotowane są przez gospodarzy z produktów pochodzących z terenu... Czytaj dalej »
w odległości: 6.13 km
W ofercie świeże ryby z mazurskich jezior. Na miejscu sklep rybny oraz smażalnia gdzie można zamówic gotowe potrawy. Dodatkowo istnieje mozliwość samodzielnych połowów. Gospodarstwo oferuje również... Czytaj dalej »
w odległości: 10.52 km

Komentarze