Kania Lodge

Dodane przez:

, 8/10/2011

Ostatnia aktualizacja: 8/10/2011

Adres:
Sytna Góra 10
Kartuzy, Pomorskie 83-300
Polska
Telefon: (0 58) 681 06 77
Ocena: 
Brak głosów
Javascript is required to view this map.

Opis

Kania Lodge to "światowej klasy butikowy hotel" z wyjątkową ofertą jedzenia i wina. Więcej ze strony www:

"W Kania Lodge podajemy wykwintne jedzenie; stylowo ale bezpretensjonalnie. Stosujemy zarówno świeże, lokalnie kupowane mięsa, ryby oraz jarzyny, jak i jagnięcinę z własnej hodowli. Przygotowujemy interesujące i innowacyjne dania inspirowane posiłkami z podróży po świecie z dobrym wyczuciem tego, co najlepsze w polskiej kuchni.

Ze względu na naszą zasadę kupowania świeżych, lokalnych produktów w przypadku osób, które nie są rezydentami, a mają zamiar zjeść u nas posiłek, konieczna jest wcześniejsza rezerwacja.

W Kania Lodge znajduje się jedna z największych i najbardziej interesujących piwniczek z winem w Polsce. Na liście mamy 250 win z czołowych winnic z całego świata, z których prawie wszystkie odwiedziliśmy osobiście. Wiele z win jest dostępnych na lampki, a my oferujemy przyjazną, profesjonalną pomoc w doborze wina do wybranych dań.

Degustacje i seminaria na temat wina przeprowadzane są na życzenie, a my co jakiś czas organizujemy kolacje z mistrzem winiarskim, podczas których goście mają szansę poznać czołowych winiarzy z całego świata."

"Trzeci rok z rzędu nowojorski magazyn Wine Spectator przyznał Kania Lodge nagrodę Award of Excellence za jej listę win. Magazyn opisuje ją jako „jedną z najbardziej wyjątkowych resturacyjnych list win na świecie.” Możesz cieszyć się którymkolwiek z ponad 250 win z listy wraz ze wspaniałym, oryginalnym jedzeniem w naszej restauracji lub na tarasie z widokiem na naszą własną winnicę."

Ostatnio dodane w okolicy

Ekologiczne: jaja kurze, żywiec cielęcy, żywiec wołowy. Więcej informacji ze strony www EcoFarmy: "ECOFARMA - O NAS Fundacja Polska Farma Ekologiczna "ECOFARM" powstała w roku 1992 dzięki... Czytaj dalej »
w odległości: 9.54 km
Nasze gospodarstwo prowadzimy zgodnie z ideą slow food. Zwierzęta hodujemy na niewielką skalę, w warunkach humanitarnych oraz naturalnie, nie używamy pasz. Wpływa to na smak mięsa, które produkujemy... Czytaj dalej »
w odległości: 11.62 km

Komentarze