Kedam - rodzinna firma

Dodane przez:

, 25/10/2011

Ostatnia aktualizacja: 25/10/2011

Adres:
Glinny Stok 39
Siemień, Lubelskie 21-220
Polska
Telefon: 512 248 512, 606 978 978
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 4.6 (7 głosów)
Javascript is required to view this map.

Opis

Firma oferuje naturalne wyroby z gęsi, kaczek, indyka i nie tylko. Więcej ze strony www:

"Na Polesiu zachodnim znajduje się Równina Parczewska. Mezoregion bogaty w lasy, zbiorniki wodne, oraz niespotykane gdzie indziej dzikie ptactwo. Takie otoczenie stwarza idealne warunki do wytwarzania zdrowej, naturalnej żywności na bazie bogatych tradycji tego regionu. Według receptur wykorzystywanych i ulepszanych przez naszą rodzinę na przestrzeni lat zdecydowaliśmy się przekazać sprawdzone smaki osobom, które cenią sobie dobre jedzenie. życzymy Państwu wielu przyjemnych chwil z wyrobami rodzinnej firmy KEDAM.

Katalog produktów:
Pierogi z mięsem indyka, Pierogi ruskie, Pierogi z owocami, Pierogi szpinakowe z fetą, Pierogi słodkie z serem, Pierogi z kapustą i mięsem, Pierogi z kaszą i serem, Pierogi serowe, Kacze pierogi, Pierogi z gęsi, Kaczka z kaszą, Kaczka z jabłkami, Kaczka faszerowana, Półgęsek, Kabanosy z indyka, Kiełbasa z koguta, Kiełbasa szynkowa z indyka, Kiełbasa krakowska z indyka, Filet z indyka, Kiełbasa z indyka delikatna, Kabanosy z indyka z żurawiną, Paszteciki pieczone z mięsem, Pasztet z kaczki, Pasztet z indyka z podgrzybkiem, Pasztet z gęsi, Kartacze ziemniaczane, Pyzy ziemniaczane, Pyzy ziemniaczane z mięsem, Tost ziemniaczany z szynką i pieczarkami, Pipiek Gęsi (szyja gęsia), Kiełbasa z indyka delikatna parzona, Smalec gęsi, Parówki z indyka, Paprykarz z kaczki, Żydowski kawior z gęsi, Pierogi gęsie podróbki"

Ostatnio dodane w okolicy

Gospodartwo rybackie oferuje ryby hodowane tradycyjnie, metodami ekologicznymi. Więcej informacji ze strony www gospodarstwa: "Karp z Siemienia najlepszy dla podniebienia! Zajmujemy się... Czytaj dalej »
w odległości: 4.50 km
Tradycyjne pieczywo wraz z szeroką gamą chlebów artystycznych oraz wyroby regionalne. Wiecej informacji ze strony www piekarni: "Firma H. i T. Pęzioł wytwarza całą gamę pieczywa żytniego, pieczywa... Czytaj dalej »
w odległości: 50.28 km

Komentarze