KMC FOOD

Dodane przez:

, 11/02/2016

Ostatnia aktualizacja: 11/02/2016

Adres:
Włókiennicza 3
Marciszów, Dolnośląskie 58-410
Polska
Telefon: 608 541 986
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 1 (1 głos)
Dostarczamy: 
wysyłka na żądanie
Javascript is required to view this map.

Opis

Nasza firma, jest producentem wyjątkowych, oryginalnych i niepowtarzalnych przekąsek.

Naszym priorytetem jest produkcja wędlin, które będą cieszyły się dużym uznaniem
nie tylko ze względu na doskonały i niepowtarzalny smak, ale również ze względu na ich zdrowotność.

Przygotowując wędliny , które znajdą się na stołach naszych klientów, dbamy o to, aby zawierały one naturalne i najlepsze jakościowo składniki – tym samym aby były zdrowe i odpowiednie dla osób o wrażliwym przewodzie pokarmowym, nietolerujących sztucznych konserwantów, alergików, a także dla dzieci. Dotyczy to zarówno mięsa jak i przypraw. Nie używamy gotowych kompozycji smakowych – tworzymy własne na bazie ziół, naturalnych warzyw, soli i pieprzu.

Oprócz dbałości o skład produktów troszczymy się także o odpowiednie ich przygotowanie.

W przeciwieństwie do wędzenia tradycyjnego, wędzenie zimnym dymem wydobywa szlachetniejszy smak i zapach wędlin oraz znacznie zwiększa ich trwałość bez konieczności wykorzystania sztucznych dodatków. W trakcie wędzenia na powierzchni wędliny wytwarza się podsuszona skórka utrudniająca dostęp drobnoustrojów do głębszych warstw mięsa. Wędliny schną w sposób równomierny w całym przekroju. W naszej wędzarni wykorzystujemy jedynie zrębki bukowe i olszynowe, dzięki czemu wędliny mają ładny zapach, a ich skórka nie przybiera ciemnej barwy od nadmiaru sadzy.Warto nadmienić, że przy wędzeniu na zimno wytwarzają się przeciwutleniacze, które działają na organizm ludzki przeciwrakotwórczo.

Ogłoszenia

11/02/2016
Dolnośląskie/kamiennogórski

Chciałabym Państwu zaproponować nowy, unikatowy produkt. Jest on doskonały zarówno jako przekąska w pracy, podróży, szkole lub do piwa

Jest to naturalna w 100% przekąska przygotowana z najwyższej jakości filetu z kurczaka, z dodatkiem naturalnych przypraw, np. świeżo mielony pieprz, świeży czosnek, i inne dodatki ziołowe.

Przekąski powstają w procesie długotrwałego dojrzewania, nie zawierają żadnych dodatków chemicznych, polepszaczy smaku, ani konserwantów. Dzięki zastosowanemu, naturalnemu procesowi produkcji, oraz pakowaniu w opakowania próżniowe, okres trwałości naszych produktów wynosi 6 miesięcy.

Przekąska nie wymaga przechowywania w lodówce.

Jest paczkowana w opakowaniach po 40 g.

Nawiążemy również współpracę w zakresie sprzedaży z chętnymi firmami, hurtowniami.

Jeżeli udało mi się Państwa zainteresować, zapraszam do zapoznania się z Naszą stroną internetową: http://kmcfood.eu. Na życzenie klienta wysyłamy próbki lub przyjeżdżamy na rozmowy, aby zaprezentować i bliżej przedstawić nasz produkt.

W razie pytań bardzo proszę o kontakt.

Pozdrawiam

Emilia Jamro
KMC FOOD Sp. z o.o.
ul. Włókiennicza 3
58-410 Marciszów
e-mail: e.jamro@kmcfood.eu
tel: 608 541 986

Ostatnio dodane w okolicy

Miodowy Koń-pasieka www.miodowykon.pl Piaskowy Koń - agroturystyka www.piaskowykon.pl Miodowy Koń jest górską pasieką, w której pozyskujemy wysokiej jakości miód. Pasieka jest nieduża, nie... Czytaj dalej »
w odległości: 4.40 km
ORkiszowa kRAina zaprasza! Zagroda ”Serce” znajduje się we wsi Radzimowice 550 m n.p.m. w Górach Kaczawskich, 10 km od Bolkowa trasą na Jelenią Górę. Za domem ściana lasu wspina się na żelazną... Czytaj dalej »
w odległości: 9.94 km

Komentarze