Kochanów

Dodane przez:

, 13/10/2011

Ostatnia aktualizacja: 13/10/2011

Adres:
Wojtasa Tomasza 39
Rudawa, Małopolskie 32-064
Polska
Telefon: +48 888 961 835
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 5 (1 głos)
Javascript is required to view this map.

Opis

Producent naturalnych zakwasów na żurek oraz na barszcz czerwony i biały, na bazie produktów z gospodarstw ekologicznych. Więcej ze strony www:

"Bliskość pól uprawnych sprawia, iż do produkcji barszczów oraz żurku używamy jedynie najwyższej jakości zbóż, czosnku z gospodarstw ekologicznych, a także buraków uprawianych tylko na naturalnym nawozie.

Studnia głębinowa z wodą jurajską, którą mamy szczęście posiadać, całkowicie zmienia i uszlachetnia smak tradycyjnych zakwasów, zamykanych w szklanych butelkach.

Produkty:

- Żurek z Kochanowa - tradycyjny zakwas odznacza się jasną, owsianą barwą oraz naturalną mętnością. Pikantnie kwaśny smak z czosnkową nutą nadają mu wysokiej jakości płatki owsiane, otręby oraz świeży czosnek. Zupa przygotowana na jego bazie jest lekka i pożywna.

- Barszcz biały z Kochanowa - przypomina żurek konsystencją, zapachem i kolorem, jednak jego smak jest delikatniejszy, dzięki użytej do kwaszenia mące pszennej, powstającej z ekologicznie uprawianych ziaren. Polecamy go dla wymagających smakoszy polskiej kuchni.

- Barszcz czerwony z Kochanowa - domowy zakwas o rubinowej barwie, która powstała w wyniku połączenia wody z jurajskich pokładów oraz świeżych buraków. Zdecydowanie kwaśny oraz pikantny smak, czyni go bardzo smaczną podstawą tradycyjnej zupy. Polecany również do picia na surowo, ze względu na cenne dla naszego zdrowia składniki odżywcze."

Ostatnio dodane w okolicy

Stadnina Koni Huculskich w Nielepicach jest położona w odległości ok. 15 km od Krakowa, na terenie Tenczyńskiego Parku Krajobrazowego. Prowadzi odchów koni rasy huculskiej, jednej z najstarszych ras... Czytaj dalej »
w odległości: 1.91 km
Gdy Charsznicką kapustę raz spróbujesz, to już zawsze ją kupujesz! Oferujemy Państwu naturalnie kiszoną kapustę, pochodzącą z kapuścianej stolicy Polski - Gminy Charsznica w Małopolsce. Kapusta... Czytaj dalej »
w odległości: 10.17 km

Komentarze