Kószka - gospodarstwo pasieczne

Dodane przez:

, 7/11/2011

Ostatnia aktualizacja: 7/11/2011

Adres:
Mazurska 4
Czaplinek, Zachodniopomorskie 78-550
Polska
Telefon: 94 375 43 50 , 601 409 356,
Ocena: 
Brak głosów
Javascript is required to view this map.

Opis

Rodzinna firma oferująca miody Drahimskie - słynny, tradycyjny produkt województwa zachodniopomorskiego. Firma należy do Europejskiej Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego. Więcej ze strony www:

"Mamy przyjemność zaproponować Państwu szeroki asortyment Miodów Drahimskich, świec woskowych, oraz pyłku kwiatowego.
Pszczelarstwem nasza rodzina zajmuje się od trzech pokoleń. Nasza pasieka (licząca ponad 600 rodzin pszczelich) umiejscowiona jest w obrębie Drawskiego Parku Krajobrazowego, obfitującego w bogactwo wszelkiej roślinności, lasów liściastych, mieszanych i różnorodność pożytków pszczelich. Znajdują się tutaj ogromne wrzosowiska, piękne aleje starych lip, akacjowe zagajniki i barwiące krajobraz na czerwono uprawy gryki.

Dzięki wielopokoleniowej tradycji i ogromnemu doświadczeniu naszej firmy, oraz niezwykłej czystości środowiska i wyjątkowej trosce o rodziny pszczele, nasz miód jest najwyższej jakości. Marka miodów Drahimskich daje mu gwarancję i metrykę pochodzenia.
Miód Drahimski jest złotem tego regionu dzięki czemu w dniu 1 czerwca 2006 roku został wpisany na Listę Produktów Tradycyjnych jako pierwszy produkt w województwie zachodniopomorskim. Aktualnie staramy się o nadanie unijnego znaku chronionej nazwy pochodzenia.

OFERTA:
Miód wielokwiatowy
Miód lipowy
Miód rzepakowy
Miód gryczany
Miód w zestawach - (zestawy 3x50g i 3x150g są zestawami śniadaniowymi. Oferujemy w nich trzy rodzaje miodu kremowanego: lipowy , wielokwiatowy i gryczany. Możliwość zakupienia pojedynczych słoiczków do „uzupełnienia”). W zestawie 3x350g oferujemy miód wielokwiatowy (dwie sztuki) i gryczany. Świetny prezent na wszelkie okazje.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Partnerów handlowych proponujemy Państwu produkty najwyższej jakości, niskie ceny i korzystne warunki zamawiania. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Do Państwa dyspozycji pozostaje oczywiście personel naszej firmy, który udzieli rzetelnych i dokładnych informacji."

Ostatnio dodane w okolicy

Gospodarstwo ekologiczne wielokierunkowe. Specjalizujemy się w wytwarzaniu ogórka kołobrzeskiego kiszonego i kapusty kiszonej. Mamy też w ofercie ziemniaki i inne warzywa. Czytaj dalej »
w odległości: 33.23 km
Gospodarstwo rodzinne wielopokoleniowe położone wśród lasów we wsi Anielin gm. Okonek, na skraju Pojezierza Wałecko- Drawskiego. Posiadamy tradycyjny młyn „Żarnowy”, w którym mielimy zboża z... Czytaj dalej »
w odległości: 39.30 km

Komentarze