Krzysztof Kacprzak - Gospodarstwo Sadownicze

Dodane przez:

, 1/09/2014

Ostatnia aktualizacja: 1/09/2014

Adres:
Bikówek - Grójec, Mazowieckie 05-600
Polska
Telefon: 691-864-251
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 5 (1 głos)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
60
Javascript is required to view this map.

Opis

Jestem producentem jabłek spod Grójca. Posiadam w swojej ofercie smakowite i soczyste odmiany deserowe takie jak - piros, gala, ligol, cortland, celesta. Posiadam również odmiany "zimowe" jabłek m.in idared. Przy produkcji jabłuszek stosuję wszelkie zasady ip oraz dokładam do tego jeszcze kupę serca. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zakupem jabłek prosto od sadownika omijając tym samym niepotrzebnych pośredników i zmniejszając koszty zakupu - zapraszam do kontaktu.

Ogłoszenia

1/09/2014
Mazowieckie/grójecki

Zapraszam do zakupu smacznych i zdrowych jabłuszek. Zakupy bezpośrednio od producenta znacznie zmniejszają koszty zakupu oraz dają pewność że kupują Państwo zawsze świeże i smaczne jabłka. W swojej ofercie mam różne odmiany - popularny Ligol czy Gala ale również i mniej popularne odmiany a równie smaczne. Dlatego jeśli prowadzą Państwo sklep i szukają Państwo odmian w najlepszej jakości zapraszam do mnie.

Ostatnio dodane w okolicy

Gospodarstwo ekologiczne z okolic Błędowa, na Mazowszu, oferuje do sprzedaży owoce Aronii, gruszek: konferencji i lukasówki oraz jabłek odmiany champion z certyfikatem ekologicznym. Czytaj dalej »
w odległości: 11.85 km
I Wędkowanie Zapraszamy do odwiedzenia naszego gospodarstwa. Spacer pośród stawów, otoczonych lasami na pewno wiele satysfakcji. Udostępniamy część stawów do wędkowania.... Czytaj dalej »
w odległości: 15.32 km

Komentarze