Kukurykuuu.pl Żywność ekologiczna lokalna i tradycyjna

Dodane przez:

, 2/05/2013

Ostatnia aktualizacja: 16/05/2016

Adres:
Kochanowskiego 29
Rzeszów, Podkarpackie 35-208
Polska
Telefon: 796 806 206
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
Javascript is required to view this map.

Opis

Czy jedzenie ma znaczenie? Tak! Ogromne. O tym jak się czujesz i jakim człowiekiem jesteś decyduje w dużej mierze żywność, którą spożywasz. Jesteś tym co zjesz oraz tym co wypijesz. Pamiętaj o tym.
Chcesz wiedzieć więcej? Zaglądnij na www.kukurykuuu.pl.
Chcesz kupić coś zdrowego? Odwiedź nasz sklep z żywnością ekologiczną, lokalną i tradycyjną.
Co tam znajdziesz? Świeży nabiał, jajka, pieczywo tradycyjne na zakwasie, żytnie, orkiszowe. Wędliny tradycyjne, bez konserwantów, oleje tłoczone na zimno, warzywa i owoce sezonowe, zioła, przyprawy, herbaty, mąki, kasze, superfood, naturalne suplementy. Jednym słowem wszystko co niezbędne, aby zdrowo wyżywić siebie i swoją rodzinę. Na zamówienie ekologiczne mięso z kurczaka, mięso z królika, jagnięcina, cielęcina. Cały czas poszerzamy swoją ofertę. Służymy także naszą wiedzą. Powiedz nam jakie są twoje oczekiwania. Jesteś dla nas baaardzo ważny, bo istniejemy dla Ciebie i dzięki Tobie. Powiedz nam jakie są twoje oczekiwania. Zapraszamy!

Ostatnio dodane w okolicy

BioKing to firma zajmująca się ekologiczną uprawą ziół i warzyw, ale również sklep ekologiczny i winiarski. Ekologiczna uprawa ziół i warzyw: W naszej ofercie można znaleźć najbardziej... Czytaj dalej »
w odległości: 0.92 km
Ekotradycja jest firmą która oferuje certyfikowane ekologiczne pierogi, uszka oraz gołąbki z kaszą gryczaną i grzybami. Wszystkie produkty są przygotowane ręcznie w oparciu o najlepsze składniki bez... Czytaj dalej »
w odległości: 0.98 km

Komentarze