Kwaszarnia kapusty i ogórków

Dodane przez:

, 12/10/2011

Ostatnia aktualizacja: 12/10/2011

Adres:
ul. Szkolna 3
Radwanice, Dolnośląskie 55-010
Polska
Telefon: (071) 311-74-69
Ocena: 
Brak głosów
Javascript is required to view this map.

Opis

Kwaszarnia kapusty i ogórków z własnej uprawy, z tradycjami. Więcej ze strony www:

"Kwaszeniem kapusty i ogórków zajmujemy się od 30 lat. W takim okresie, wyroby nasze doprowadziliśmy do perfekcji smakowej i jakościowej. Zaletą naszych kiszonek jest to, że cały surowiec jak również komponenty, pochodzą z własnych pól uprawnych i co za tym idzie, zbiory są czyste i bez jakichkolwiek konserwantów.

Wobec powyższego, śmiało możemy stwierdzić, że nasze produkty są czyste i zdrowe. Dzięki wieloletniej tradycji, udało się nam opracować własną recepturę, którą przez cały czas staramy sie udoskonalać. Dlatego osiągnęliśmy efekt, jaki dzisiaj Państwu prezentujemy.

Nasze wyroby spożywcze, wykonane na bazie naszych produktów (zupy, bigosy, sałatki, etc.) posiadają dzięki tym wszystkim cechom specyficzny smak.
Każdorazowo kiszonki nasze konfekcjonujemy na dzień przed dostawą, co gwarantuje niepodważalną świeżość dostarczonych produktów!
Nasza firma jest zalegalizowana prawnie, a co się z tym wiąże, świeżość naszych produktów, weryfikowana jest przez kontrolę sanepidu."

Ostatnio dodane w okolicy

Certyfikowane, ekologiczne gospodarstwo sadownicze zajmujące się również hodowlą kóz i produkcją własnych kozich serów. Więcej ze strony www: "Ekologicznie gospodarstwo sadownicze „Malinowa... Czytaj dalej »
w odległości: 12.35 km
Sklep Nabiałowy to miejsce, w którym staram się rozpowszechnić żywność jak najmniej przetworzoną, o ile to możliwe lokalną i nietypową dla małych sklepików osiedlowych. Czytaj dalej »
w odległości: 15.04 km

Komentarze