Łap-pol - wędliny regionalne

Dodane przez:

, 12/10/2011

Ostatnia aktualizacja: 18/10/2011

Adres:
Karczówek 24 A
Karczew, Mazowieckie 05-480
Polska
Telefon: 513 188 889
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 5 (4 głosy)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
sklep internetowy
Javascript is required to view this map.

Opis

Regionalne produkty wędliniarskie wysokiej jakości produkowane metodami tradycyjnymi. Więcej informacji ze strony www sklepu:

"O FIRMIE
Firma Łap-pol powstała w 1992 roku i jest rodzinną firmą produkcyjno-handlową. Założeniem firmy jest wyszukiwanie i wprowadzanie na rynek unikalnych produktów mięsnych o niepowtarzalnym wyglądzie, aromacie i smaku.Współpracujemy z wieloma zakładami produkcyjnymi, dzięki czemu mamy możliwość spełniania wymagań prawie każdego klienta.
Specjalizujemy sie w produktach wędliniarskich , które produkowane są według starych receptur w czystych ekologicznie rejonach Polski. Od producentów wymagamy , aby produkty były zawsze najwyższej jakości, mimo że wykonane w prawdziwie tradycyjny sposób, ale z zachowaniem rygorystycznych zasad higieny.

O SKLEPIE
Marka - " Przygody ze smakiem " powstała z myślą o tych z Państwa , którzy lubią zjeść nie tylko smacznie , ale i zdrowo. Nasza oferta skierowana jest do osób, które kupując chcą płacić za produkty , które przypominają, jak powinna smakować żywność , a nie wynalazki wszechobecnej chemii.. Stawiamy przede wszystkim na wyroby produkowane według starych, tradycyjnych receptur. Mięso pochodzi ze zwierząt hodowanych przez okolicznych rolników , a nie z przemysłowych hodowli.
Żywność tradycyjna nie tylko jest zdrowsza, ale i smakuje dużo lepiej, ponieważ przy jej przygotowaniu stosuje się staropolskie, sprawdzone receptury.
Jeżeli ogarniają Państwa jakieś wątpliwości, proszę spróbować pozostawić zwykłą wędlinę z pobliskiego sklepu i zakupioną u nas na noc bez lodówki. Ten mały eksperyment, wystarczy by zrozumieć i docenić staropolskie receptury bez chemii.
I okazuje się, że do produkcji wędlin nie potrzeba dodawać kolejnych barwników, wzmacniaczy smaku, ekstraktów i innych substancji , których nie chcę tu wymieniać.. Przecież wystarczają przyprawy naturalne, takie jak : czosnek, pieprz, majeranek, cebula, sól. A jedynym składnikiem konserwującym, stosowanym od niepamiętnych czasów jest sól peklująca, w ściśle okreslonych dla wyrobów tradycyjnych proporcjach.

O PRODUKTACH
Zawsze staramy się dobrać produkty, tak aby ich waga była zbliżona do zamówionej wagi, ale nie dzielimy wyrobów. To znaczy, że staramy się aby wyroby dotarły do Państwa w takiej formie, w jakiej zostały stworzone.Wędzonki w całości, kiełbasy - tak jak z kija zdjęte, nie nadłamane. Przy cenie każdego produktu znajduje się miejsce informujące o przybliżonej wadze jednej sztuki lub porcji. Po przygotowaniu zakupów prosimy o ich potwierdzenie.
Aby zapewnić w zamówieniu produkty ze wszystkich regionów z najświeższej partii, wszystkie zamówienia przyjmujemy z wyprzedzeniem, tzn. wszystkie produkty przygotowywane są pod konkretne zamówienia, nie prowadzimy magazynowania produktów.
Zamówienia przyjęte do wtorku do 10.00 będa przygotowywane w weekend, a wysyłane od poniedziałku.
Ze względu na to, że wędliny nie są stałowagowe proszę o wstrzymanie się z płatnością do momentu aż przygotuję dla Państwa zamówienie.Po przygotowaniu zakupów wysyłam do zatwierdzenia informację z wartością zakupów, oraz z linkiem do swojego zamówienia"

KONTAKT
Łap-pol - Wędliny regionalne
P.H.P. Łap-pol Łapot Bogdan
Karczówek 24 A
05-480 Karczew
Tel.: 513 188 889 od 9 do 17
Tel.: 607 558 325 od 9 do 17
Fax: 022 610 89 21

Ostatnio dodane w okolicy

SKŁAD TOWARÓW Wiejskich to sklep z własnym stadem kóz, tłocznią olejów i galerią sztuki ludowej. Robimy kozie sery oraz przywozimy sery zagrodowe z całej Polski. Można u nas kupić lokalne warzywa,... Czytaj dalej »
w odległości: 6.53 km
BioBazar (filia w Konstancinie) - każda sobota w Starej Papierni w Konstancinie, od 9 do 15! Miejsce zdrowych zakupów:) BioBazar (filia w Konstancinie) - ekologiczny targ w Konstancinie!... Czytaj dalej »
w odległości: 8.58 km

Komentarze