Leśniczówka - restauracja

Dodane przez:

, 3/11/2011

Ostatnia aktualizacja: 3/11/2011

Adres:
Centrum 423
Istebna, Śląskie 43-470
Polska
Telefon: 512 007 646
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

Restauracja oferująca dania tradycyjnej kuchni regionalnej przygotowane jedynie w oparciu o produkty o najwyższej jakości pochodzące od lokalnych producentów. Więcej ze strony www:

"Nasza Restauracja to gospoda - tytułowa Leśniczówka - czyli stylowa odrestaurowana góralska chata z kominkiem, która rozpoczyna szlak zabytkowych chat. Całkowicie odrestaurowana w 2007 roku, gdzie dziś prócz sal restauracyjnych mieszczą się również niezwykle klimatyczne pokoje gościnne.

Piękne drewniane wnętrza, ogień z kominka i światło świec, tworzą wyjątkowy klimat i domową atmosferę. Naszym atutem jest tradycyjna i regionalna kuchnia, której specjały zaspokoją nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia, a bogaty wybór trunków poprawi nastrój wszystkim Gościom.

Nasza Restauracja proponuje Państwu wyśmienite dania zarówno kuchni polskiej jak i regionalnej.

Przygotowując nasze menu staraliśmy się wybrać dla Państwa dania rzadko spotykane, zapomniane, ale jakże silnie związane z tym regionem. Proponujemy Państwu powrót do staropolskiich przepisów i beskidzkich smaków. Do przygotowania potraw stosujemy jedynie produkty o najwyższej jakości pochodzące od lokalnych producentów."

Ostatnio dodane w okolicy

Możliwość zapoznania się z tradycyjnymi metodami wypieku chleba, produkcji masła i sera oraz pozyskiwania miodu. Wiecej informacji ze strony www Chlebowej Chaty: "Witamy w Chlebowej Chacie!... Czytaj dalej »
w odległości: 21.80 km
Piekarnia ekologiczna Chlebio zajmuje się wypiekiem wyłącznie ekologicznego pieczywa. Od listopada 2018 mamy certyfikat ekologiczny na cały asortyment Wyróżniamy się tym, że nie pieczemy niczego z... Czytaj dalej »
w odległości: 24.57 km

Komentarze