Lody z rolniczej zagrody Bravita

Dodane przez:

, 2/04/2014

Ostatnia aktualizacja: 2/04/2014

Adres:
Sienkiewicza 40
Rybnik, Śląskie 44-203
Polska
Telefon: 519472734
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 5 (1 głos)
Dostarczamy: 
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
80
Javascript is required to view this map.

Opis

W 2012 roku rozpoczęliśmy produkcję lodów z rolniczej zagrody Bravita.
Naturalne składniki, pochodzące ze znanych źródeł, gwarantują niepowtarzalny smak naszych lodów i sorbetów.
Lody Bravita wytwarzamy w naszym zakładzie w Rybniku - Ligocie.Jest to niewielkie przedsiębiorstwo, gdzie z z naturalnych składników powstają lody mleczne, jogurtowe i sorbety owocowe.
Podstawową ideą jest produkcja najwyższej jakości lodów na bazie składników pochodzących z własnego gospodarstwa i najbliższej okolicy.
L ody Bravita powstają ze świeżego mleka i śmietany od krów z naszego gospodarstwa, owoców i innych naturalnych składników.
Do produkcji lodów i sorbetów nie używamy żadnych sztucznych dodatków konserwujących, smakowych, barwiących itp.
Nasze gospodarstwo rolne położone jest w Połomi, gdzie użytkujemy nieco ponad 20 ha ziemi i utrzymujemy bydło, oczywiście w tym krowy mleczne.
Na polach uprawiamy pszenicę, jęczmień, owies, kukurydzę oraz użytkujemy łąki. Większa część plonów stanowi paszę dla naszych zwierząt.
www.facebook.com/lodybravita

Ostatnio dodane w okolicy

EKONATURA Naturalna przyjemność i zdrowie Sklep Ekonatura oferuje bardzo szeroki asortyment produktów naturalnych, bez środków konserwujących i innych „ulepszaczy” dodawanych do żywności... Czytaj dalej »
w odległości: 3.82 km
Gospodarstwo ekologiczne oferujące: jajka od kur z wolnego wybiegu (również od kur zielononóżek), gęsi, truskawki różnych odmian, zboża paszowe i inne. Więcej ze strony www: "Gospodarka istnieje... Czytaj dalej »
w odległości: 9.56 km

Komentarze