Łowisko - gospodarstwo agroturystyczne

Dodane przez:

, 7/11/2011

Ostatnia aktualizacja: 7/11/2011

Adres:
Pokrzywna 102
Jarnołtówek , Opolskie 48-264
Polska
Telefon: 504 003 308
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 5 (2 głosy)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

Łowisko oferuje połów dwóch gatunków pstrąga: potokowego i tęczowego, karpia, jesiotra oraz troci jeziorowej. Istnieje możliwość przyrządzenia i konsumpcji złowionych ryb na miejscu. Więcej informacji ze strony www łowiska:

"Zapraszamy przez cały rok na wypoczynek i samodzielny połów ryb. Istnieje możliwość połowu dwóch gatunków pstrąga: potokowego i tęczowego, karpia, jesiotra oraz troci jeziorowej. Do dyspozycji gości jest sprzęt wędkarski i przynęta. Pod zadaszeniem kurnej chaty na ognisku lub grillu możecie Państwo w każdą pogodę przyrządzić rybę (albo coś pysznego). Na życzenie przyrządzimy złowione w łowisku ryby. Można je spożyć na miejscu lub zabrać ze sobą. Serwujemy ryby pieczone bez tłuszczu lub wędzone.

Łowisko nie zapewnia zakwaterowania - Pokrzywna posiada bogatą ofertę noclegów w ośrodkach wypoczynkowych, pensjonatach, agroturystyce, campingu lub polu namiotowym. W sąsiedztwie Jarnołtówek, jego atrakcje i zaplecze turystyczne.

KONTAKT
Gospodarstwo Agroturystyczne "ŁOWISKO"
48-264 Pokrzywna 102, woj. opolskie
Danuta i Józef Mazur
tel. kom. 504 003 308
508 215 946."

Ostatnio dodane w okolicy

Gospodarstwo ekologiczne prowadzi sprzedaż świeżych owoców i warzyw, w ofercie także własny miód. Wszystkie produkty posiadają certyfikat ekologiczny, możliwość zamówienia paczki. Więcej informacji... Czytaj dalej »
w odległości: 17.11 km
Sprzwdam kwiaty cięte mieczyka różne kolory sezon od lipca do wrzwśnia 2012. Zapraszamy odbiorców hurtowych , detalicznych,kwiaciarnie i osoby zajmujące się wystrojem sal na wesela i inne iprezy... Czytaj dalej »
w odległości: 28.63 km

Komentarze