Łupina

Dodane przez:

, 23/10/2018

Ostatnia aktualizacja: 11/01/2019

Adres:
Zastawie 12
Goraj, Lubelskie 23-450
Polska
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
sklep internetowy
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
60
Javascript is required to view this map.

Opis

Jesteśmy zakładem przetwórczy znajdującym się na Roztoczu Lubelskim. Jest to jeden z najczystszych rejonów Polski, nieskażony ekologicznie. Posiadamy własne technologie produkcyjne. Jesteśmy także w stanie opracować technologie wedle Państwa potrzeb. Konsekwentnie wzbogacamy ofertę o nowe produkty. Zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością. Zdrowy styl życia wiąże się już nie tylko z włączeniem aktywności fizycznej do swojego codziennego grafiku. To także coraz większa waga przykładana do tego co spożywamy każdego dnia. Ci, którzy chcą być zdrowi, pragną uchronić się skutecznie przez najrozmaitszymi schorzeniami ze strony różnych układów organizmu, ci, którzy pragną zyskać lepsze samopoczucie, nie tylko fizyczne, powinni postawić na produkty ekologiczne. Te, których produkcja od początku do końca podlega ścisłej kontroli. Kontrolowany jest więc nie tylko sam produkt końcowy, ale i proces jego wytwarzania.

Ostatnio dodane w okolicy

Gospodarstwo oferuje wyżywienie oparte o własne naturalne produkty. W ofercie także masło, chleb, wędzonki, ser, miód. Warzywa rosną w warzywniku obok domu, możliwość własnoręcznych zbiorów,... Czytaj dalej »
w odległości: 10.40 km
Certyfikowane Gospodarstwo Ekologiczne z Lubelszczyzny. Zdrowa żywność prosto od rolnika. W ofercie mamy: PRZETWORY Z OWOCÓW( bez cukru jak i z cukrem): Malina, Czarna Porzeczka, Aronia,... Czytaj dalej »
w odległości: 12.93 km

Komentarze